Sid z legrace pošle jménem Lady X zprávu Petrovi. Viky udělá něco podobného Sid. Ta Haďákovi pomáhá během vyjednávání o krokodýlech. Rokl si hledá činnost, na důchod se ještě necítí. Markéta se přiznává Petrovi k tomu, co chystala na Lady X. Helena naletí sňatkovému podvodníkovi. (TV Prima)

topi80

SPOJLER: Jestli dokážu dobře vidět dopředu, řekl bych, že toho kultivovaného soudce čeká ještě spousta událostí, které jej přetvoří v rozlíceného zrůdného mstitele. Zatím zjistil, že jeho partnerka si objednala bouchače na jeho potenciální milenku, se kterou ale dosud nic neměl a nejblíž se k ní dostal, když s ní sdílel mikrofon při zpěvu. Partnerku tedy vyhnal. Poté potenciální milenku viděl v objetí jiného, a tak mu došlo, že to s tím bouchačem možná nebyl až tak blbý nápad, a tak zavolal partnerku zpátky. Jenže s tou potenciální milenkou se to vysvětlilo, takže partnerka může v příštím díle očekávat opět vyhazov. V příštích dílech na pana soudce ještě čeká zjištění, že mu partnerka zahnula s jeho oblíbeným barmanem (což byl mimochodem i ten, kdo se to muchloval s potenciální milenkou), navíc zjistí, že jeho potenciální milenka neexistuje a debila z něj dělá sympatická chůva jeho dětí. Aby toho nebylo málo, tak zjistí, že to vědí všichni kromě něho. A aby těch šoků nebylo málo, tak na něho ještě čeká zjištění, že ty dvě ženské se o něho vsadily o milion, proto o něho usilují tak vehementně. Já z toho vidím dvě východiska. Buďto se ten soudce zastřelí, anebo vystřílí všechny kolem sebe. ()