Hlavnou postavou filmu je obyčajná stredoškoláčka Katlin Palmerstonová. Rada chodí nakupovať, vyjde si von s priateľmi a tak ako každé mladé dievča aj ona má svoje malé tajomstvo. So svojimi rodičmi žije v luxusnom dome na predmestí Toronta a nemôže sa sťažovať, že by jej niečo chýbalo. Napriek tomu chcela a vyskúšala niečo čo sa jej vymklo spod kontroly. Prepadla závislosti na hazarde a postupom času sa začínajú komplikácie. Dlhy má všade kde sa pohne a tak sa uchýli k tomu najhoršiemu, krádeži, klamstvu a podvedeniu celej svojej rodiny... (2-Xtreme)

emma53

S Elishou jsem toho moc neviděla, ale její dnešní role Katlin byla zahraná skvostně a naprosto věrohodně. Škoda, že se jí dostává poměrně málo prostoru v tom obrovském množství jiných hereček. Její zatloukaní a postupný propad gamblerství je výborně vystavěný a konec byl jak sám život. Přesně tak, jak je tam i řečeno : Chytrý ještě neznamená být moudrý. Já tenhle film budu velmi ráda doporučovat, protože ani ten zoubek času od natočení Lucky Girl neztrácí na kvalitě a na aktuálnosti už vůbec ne, spíš naopak. John Fawcett u mě zabodoval se seriálem Orphan Black a tohle je další bodík k dobru. Výborný Johne ! P.S. A mamině Elishy jsem se na konci vůbec nedivila, asi bych také znovu vystoupila z auta a vrátila se do toho domu se stejným úmyslem. ()

Blaogranas

No nic světoborného teda, zdejší hodnocení je těžce nadnesené. Stokrát omýlané a obyčejné téma pouze s novým kabátem, a to ženského podání. Úplně obyčejný film o gamblingu, který má úplně obyčejný konec. Nic, co by film dostávalo z průměrnosti. Na místě je taky otázka, proč se to jmenuje Lucky Girl - poměrně nepochopitelné. ()

misterz

Aj napriek výraznému televíznemu "nádychu" ide o podarený snímok. Hlavná hrdinka sa tu postupne prepadá do pekelnej špirály hazardu, z ktorého už takmer nie je úniku. Tu treba mať naozaj pevnú vôľu aby človek niečo také dokázal. Nájde v sebe aj Katlin to odhodlanie so všetkým skoncovať?..... Jednotlivé desivé stupne závislosti na hazardu od nenápadných začiatkov (stávkovanie na zápasy) až po ťažký hazard (kasíno, BJ, poker....) sú v snímku veľmi pútavo spracované a často aj napínavé, človeka až napadne, že ako dobre že nie je v takých kakačkách ako hlavná hrdinka. Škoda len toho záveru, ja by som išiel až do trpkého konca, film by možno získal ešte lepší dramatický náboj. 70/100 ()

playboxguest

Hodně povedené a hlavně uvěřitelné drama o středoškolačce, která propadne hazardu všeho druhu a to natolik, že jí dluhy nabyté ze sportovních sázek, karet i běhání po casinech v sedmnácti málem zruinují, ale zcela jistě ovlivní, celou budoucnost. Elisha je při své roztomilosti herecky výborná, ale prim tu hrají jednotlivé situace, kdy se místo odrazu ode dna padá ještě k hlubšímu dnu, což i mě málem způsobilo dnu, tepová frekvence mi hlavně v druhé polovině filmu poskakovala víc jak při dopoledním Hiitku. Sázím na silnou čtyřku, pro mě byla volba tohohle filmu jasná výhra. 80% ()

becki_tu

Dramatická lahůdka, která těží hlavně z atraktivity námětu a z dechberoucího hereckého výkonu Elishy Cuthbert, která už od prvních minut rozjíždí one-woman show, která končí v podstatě až závěrečnými titulky. Lucky Girl je velmi zdařilá studie o závislosti na hazardu, o vrtkavosti štěstí a o onom pověstném rozjetém vlaku, ze kterého se dost obtížně vystupuje. Celkově tedy moc příjemné překvapení a jeden z nejlepších filmů Elishy. 85% ()

• Rovnako ako dej filmu, aj jeho natáčanie prebiehalo v kanadskom Toronte. (Real Tom Hardy)