Rhino

• USA It Takes Three

Aljak

Ďalší film, ktorý stojí na podklade slávnej Rostandovej divadelnej hry "Cyrano z Bergerarcu". Prenesené do modernej doby a samozrejme, okolnosti dosť výrazne pozmenené. Koncept teda rozhodne zaujímavý, ale to prevedenie ma až tak nechytilo. Tie postavy mi prišli všetky až príliš impulzívne a afektované, až tak že som s nikým akosi nedokázal sympatizovať. Tá nosorožcovská metafora v závere trochu vylepšila celkový dojem, ale aj tak to pôsobilo skôr priemerne. Zopár dobrých scén, niekoľko fajn dialógov (dokonca s milým dôvtipom), ale to stačí max na 3*. ()

silentname

Ja neviem. "It Takes Three" sa reálne podarilo priniesť najlepšiu momentku až počas tituliek, keď budeme mať možnosť sledovať výsledný make-up od Kat, ktorý by nás asi vyšiel na 400 dolárov. A je to celkom smutné, ak najlepší fór dostanete v podstate až po filme. Takže to asi dáva obraz o tom, aký kvalitný asi tento film je. V jadre je to veľmi jednoduchý príbeh s veľmi jednoduchou zápletkou a rovnako aj rozuzlením. Medzi tínedžerskými komédiami zo strednej školy je možno trošku autentickejší, než niektoré iné a postavy rozprávajú asi aj reálnejšie ako im zobáky narástli, ale čo z toho, keď dokopy film nemá moment, ktorý by som mohol ohodnotiť ako zaujímavý, alebo nejakým spôsobom výraznejšie prínosný? Postavy sú v rámci možností okey. Sem-tam sa podarí fór, ako napríklad metóda Cyovho úteku z garáže, alebo koment od riaditeľky ohľadom spomienok na svoju "Prom" a Chris je občas vtipne blbý. Možno by som ešte mohol povedať, že aj Cyove mamy sú občas trošku vtipné. Tam ale kvality humoru viac-menej končia. A zvyšok je len prázdny a nudný príbeh aký ste videli miliónkrát. V jadre pozerateľné, ale ničím výnimočné. Hodnotenie: C+ ()