Karlos80

Neznámé, ale musím přiznat že naprosto perfektní stylové akční exploitation béčko, už úvodní scéna masakru, a lá "Tenkrát na Západě", velmi překvapila. Byl jsem nadšen a říkal jsem si konečně jsme našel po čase zase ten pravý film se starou dobrou akcí. Nicméně pak film trochu ztratil ze svého původního lesku, chvilku trvalo než se docela složitý příběh více rozvinul, ale i tak se stále bylo na co koukat, atmosféra byla vzrušující, chladná a surová, nechybělo opravdu veliké množství násilí, různého pronásledování, bojových scén a přestřelek (tekoucí krev a střelné rány zde vypadají opravdově, to v jiných filmech z té doby i amerických nebyl až zas tak častý jev). Finální souboj je jak jinak než parádní a jak jinak než krvavý, ale ta úplně definitivní tečka je ještě více zničující a hlavně překvapivá, alespoň tedy pro mně. Edie Romero ("Black Mama, White Mama", "Woman Hunt" nebo "Savage Sisters") ukázal že každý svým dalším filmem se zlepšoval, 70 roky pak pro něj byli asi vůbec ty nejůspěšnější. Na béčko tedy velmi povedené a zdařilé, jak po dějové tak i po herecké stránce. Doporučeno! Stroud a Counrad rulezzz! ()

corpsy

Dobový revenge akčňák, ktorý slušne odsýpa a na nič veľké sa nehraje. Akčné sekvencie sú presne na takej úrovni, ako to čakáte od filmu s polovice 70. rokov. Trošku pôsobiace smiešne, ale o to zaujímavejšie a pri dnešnej ,,dokonalej,, filmárčine, pôsobiace tak nejako inovatívne a sviežo. Hluchých miest ako na vagóne, ale nikto nečakáme od grindhousu oscarové parametre, že? ()