Bývalý policajt se vrací domů na Floridu, kde se skrývá přítelkyně mafiánského bosse. Jenže z rychlé akce, kterou čekal, se nakonec vyklube pořádná fuška. (Netflix)

ER

Na to, jaká tu je herecká parta, tak story je všehochuť žánrů, která moc nechutná. Děj, jenž balancuje s žánry černé komedie, drama, gangsterky a komedie, nedrží moc pohromadě a zatímco přijde scéna, která pobaví, téměř vzápětí přijde pravý opak. Sled nahodilých událostí, které mají vliv na děj , je občas zábavný, ale pak přijde humor jako ten se žralokem a to jsem si pomyslel něco o demenci. Já vím, Guy Ritchie je jen jeden, ale dost věcí by šlo rozhodně lépe. Ještě že tu je tolik známých tváří, které tahají seriál z bažin floridského bahna. ()

BIG.NINE.CF

Fajn jednohubka jako pozadí k práci, protože tu není nad čím moc přemýšlet a pokud tomu nevěnujete plnou pozornost, tak se vůbec nic neděje a nic vám neuteče. Jedno oko na monitor druhé na TV. Seriál bez zbytečného bordelu (nejistí pohlavím atd.) je na Netflixu už spíš výjimečnost, takže směle do toho ;) ()

DavidWebb

Prvý diel (možno dva) je trochu neotesaný a hľadá smer, ale potom si to trošku sadne do šerbľa a dá sa nato pozerať ak máte poruke telefón na hranie. Neviem presne čím to je, že tento divácky obľúbený námet s hľadaním pokladu sa za posledné dekády nikomu nedarí dostať na vyššiu úroveň (ak nebudem počítať Pirátov), ale neprichádza mi na um nič iné, než že je to zámer, nedostatok fantázie alebo neschopnosť scénaristov vytlačiť v tomto žánri niečo voňavejšie. Myslím tým, ja neviem, prostredie je fajn, herci sa dali (teda až na Mossa), réžia hoci nič svetoborné tak aspoň to neposrala, a predsa, ledva ledva za to môžem naklikať 3 hviezdičky. A to je škoda, veď kto nemá rád poklady a cestu za nimi, že... ()

Matulko_

Celkom milé prekvapenie, dej sa nikam neponáhľa pomaly sa nabaľuje, ale aj tak to má celkom rezký spád. S postavami sa vyhrali aj herci, aj scenárista, sú celkom slušne prepracované a navyše sú „flashbacky“ skutočne prirodzene zakomponované (asi najlepšie, čo som v poslednej dobe videl), takže to nepôsobí dojmom „jáj, to som vám zabudol povedať, on totiž kedysi...“ Druhá séria by asi fakt nemala byť o čom, ale táto jedna je aj zábavná, aj miestami napínavá, nenudí a robí atmosféru floridského malomesta atraktívnou pre snímku tohto typu (za cenu dosť hyperbolizovaných stereotypov - ako aj názov napovedá, ale who cares, my sme prežili Eurotrip a neubudlo z nás). ()

wowylgu313

Těch 55-60% by to dalo :) všichni byli velmi sympatický. Prostě se na hlavní protagonisty fakt dobře koukalo. Příběh jednoduší. Vlastně nečekejte ani nějaké extra zápletky nebo drama. Všechno je hrozně předvídatelné. Dobře, jednou jedinkrát jsem byl překvapený, ale pak jsem si uvědomil že je to ohrané klišé a jelo se dál v klidné harmonii. Jelikož je to sedmidílná minisérie tak to uteklo jak prd. Ničím vás to nenudí ale zároveň ani nijak extra nenabudí. Prostě takový trošku nadprůměrný seriál který když pustíte tak jednoduše už dokoukáte. S postavami co vás baví. ;-) akční/komedie možná trochu krimi a malinkato teoreticky dobrodružný. :D  a myslím si že jak to skončilo by to mělo i zůstat, je toho totiž tak akorát na to aby se ze třech hvězd nestali jen dvě. ;-) ()