Noc v Eagle Inn

• USA Night at the Eagle Inn

Dvojčata Spencer a Sarah Mossovi se na vlastní pěst vydávají na pouť do odlehlého vermontského hostince, kde byl v noci, kdy se narodili, naposledy spatřen jejich otec. Když se ubytují jako hosté, tajemný majitel Eagle Inn je informuje o tragické a hrůzné minulosti podniku. Spencer a Sarah chtějí zjistit vše a proniknout hlouběji do historie, ale přitom odhalí šokující pravdu... Zapletou se do temných tajemství pekelného labyrintu, z něhož musí uniknout před svítáním. (Cinemax)

Arsenal83

Dvojičky, čo vyzerajú ako kríženci Peta Dohertyho sa ocitnú v pajzli. Šokom pre diváka môže byť fakt, že ide o brata a sestru, pritom na prvý pohľad ide o dvoch bratov. Rozoznávacím znamením je len to, že údajná žena ma pod okáľmi väčší kus kruhového objazdu. Ale nie som sklamaný. Podľa hodnotenia som očakával veľkú 💩💩💩 , ale niektoré situácie sa celkom vydarili, takže úplne márne to nebolo. ()

pornogrind

Dvojčata Spencer a Sarah mají nezodpovězené otázky. Věří, že odpovědi najdou v hotelu Eagle Inn kde je jejich matka porodila a kde byl naposledy spatřen jejich otec. Tak je pravda, že nejde o nic převratnýho ani originálního ale určitě bych tenhle snímek neházel do odpadu. Film o čtyřech hercích a jednom hotelu ve kterým se vše odehrává. Jak už jsem psal nejde o nic originálního a od určitý chvíle je to i celkem průhledný ale dle zdejšího hodnocení jsem očekával totální sračku. Což tenhle film určitě není. Normálně bych dal asi lepší 2hvězdy ale když vidím to hodnocení tak lehce nadhodnotím a dávám i tu třetí hvězdu. Má to celkem sympatickou stopáž a za sebe opravdu nemůžu říct, že bych se nudil nebo že by mi to přišlo tak strašný. Takže 3hvězdy. ()

cariada

Tak trochu zvláštně komorní film. Pouze čtyři respektive pět postav. Příběh je tak trochu naruby. Chlápek má sehnat sto duší do pekla a ďábel si ho sám kontroluje a vlastně dělá vše proto, aby se mu to nepovedlo. Zajímavě a dost nezvyklé tohle. Jinak je to, ale hodně o ničem, naštěstí to má hodně krátkou stopáž. ()

Alisha666 odpad!

Marně se snažím vypotit alespoň jednu zatracenou hvězdičku.. Možná, kdyby jich bylo na výběr padesát, jednu tam loupnu, ale z pěti? Těžko... Že to bude céčkovej úlet je jasný už z úvodního obrázku, ale pořád je ještě naděje - třeba bude zajímavý nápad (nezpracovaný už dvěstě krát) nebo třeba zazáří herci (s těma vobrovskejma kukadlama by se mohl stát zázrak). Jenže vono ne. Málem bych tu hvězdu přišila tomu padlýmu hezounovi, za ty xichty by si ji možná zasloužil, ale moh' se snažit ještě krapet víc. Jediný pozitivum je, že tenhle pokus má jen 70 minut. ()

MT_Y

Já jsem se nenechal odradit komentáři (tak jako téměř nikdy, dělám si většinou názory sám, už několikrát to dle jiných byl propadák já tam viděl dobrý point či tak něco), to že se jedná o asi něco "pekelného" je jasný téměř na začátku. Ze začátku je to spíš jen film, který nějak postupuje pomalu a tak, ale pak je to docela pěkný, nevnímám na tom filmu nic tak extra špatného. 9/10 5 hvězd ()