David a Jelizaveta si jen pomalu hledají cestu, jak spolu žít. David v tom plave a jeho mladičká spolubydlící mu dvakrát vstříc nevychází. Hofman s Rasputinem ošetřují veterána z Afghanistánu, který málem přišel o život, kdyby ho jeden hvězdný doktor nezachránil. Jak v Rubavě postupně odkrývají minulost, ukáže se, že všechno bylo jinak. A Andy se konečně sbližuje s Honzou. (TV Prima)

patti1

1.mise je jedna z mála věcí, které v poslední době sleduji. Děj je docela napínavý a dobře se na to kouká. Neumím posoudit, jestli by nějaké situace byly v reálu v nemocničním prostředí možné. Jen mě trochu rozčilují nelogičnosti, jako že David zamkne Jelizavetu v bytě, a ona odejde k sousedce pro kakao. Vůbec je celá linka s Jelizavetou dost podivná. Ale celkově jako oddychovka dobrý. ()

MartinTerran

Přidání dítěte do seriálu dochází k vtipným situacím, ale obsahově prázdným čili zbytečným. "Starej tata" typický příklad nejdu k doktorovi ani s hlavou pod pažou, takové všichni milují! Fušerský zákrok zřejmě ještě bude mít dohru, ale je fakt, že hlásit se to musí. ()