Crush

• Čína Yuan lai wo hen ai ni (viac)

Sang Wu Yan (Peng Wan) jako univerzitní studentka tvrdě pracuje na svém snu působit v rádiu jako hlasatelka. Kromě toho je velkou fanynkou tajemného skladatele, který si říká Yi Jin a který odmítá jakkoliv vystupovat na veřejnosti. Díky povinné stáži ve speciální škole se Sang Wu Yan seznámí se slepým mladíkem jménem Su Nian Qin (Evan Lin). A byť jejich setkání není nejšťastnější, brzy si k sobě najdou cestu a zjistí, že toho mají společného mnohem více, než si původně mysleli. (Lex.San)

Lex.San

Jedná se o lehce nadprůměrnou romanťárnu s docela snesitelnými hlavními hrdiny (i když Su Nian Qin byl někdy trochu přes čáru i na poměry dramalandu, ale Sang Wu Yan byla dost dobrá a fandil jsem jí). Kupodivu mě nejvíce bavila porozchodová část a jejich opětovné dávání se dohromady. I tak ale některé pasáže byly na mě moc – namátkou: celá linka s dětmi ve speciální škole nebo nepotřebně vyhrocený závěr. Je taky škoda, že z hudby mě oslovila jen ústřední skladba, ostatní ani moc prostoru nedostaly, byť se jedná o seriál (a hlavního hrdinu), na hudbu zaměřený. Evan Li se díky téhle roli dost vyšvihl a já jsem zvědavý na jeho další počin – silné 3* (7/10) ()

sarulefilm

Tohle je u mě nejrychleji zhlédnutý seriál. Všech 24 dílů jsem prosvištěla skoro nejednou a ani jsem tam nenašla nudné pasáže, které bych přeskakovala. Ale přestože je to tak šíleně návykové, musím tomu spoustu věcí vytknout. Nejdřív k hlavní dvojici, která má teda extrémně toxický vztah. To by možná někomu ani nevadilo, ale divák si i těžko ty charaktery oblíbí. Hlavní hrdinka se vám kvůli pár hloupým scénám znepřátelí hned na začátku. Ona se potom zlepší, ale ten začátek wtf. No a on je šíleně manipulativní. Víc se mi líbila vedlejší dvojice, kde se o sebe vážně starají - jenže ta ke konci zmizí!! Ten konec je obecně hrozně odfláknutej, protože ve vás zanechá spoustu otázek na některé věci, které se v předešlých dílech rozebíraly. Děj dost pokulhává, ale jak říkám bylo to extrémně chytlavý. ()

Martinka888

Tak nevim.. Podle recenzi na drama list jsem cekala vic. Zatim jsem videla 11 dilu a mam popravde dost problem se donutit to dokoukat, i kdyz jsem zvedava na tu druhou cast pote… Mozna je to tim, ze me od zacatku desne irituje hlavni hrdinka, ktera se chova jako blba krava a vlastne se spis tesim na ten jejich rozchod, coz bych si nemyslela, ze nekdy reknu, protoze naopak ve vetsine dramat mi rozchody prijdou na silu. Zatim teda za me slabsi prumer, snad bude zbytek lepsi.. EDIT: zvladla jsem dokoukat, ale dojem o moc lepsi neni, takze zustavam u hodnoceni slabsi prumer. Diky hlavnimu predstaviteli 3***, na prvni roli slusne. ()