Ján Roháč byl invenční režisér spolupracující od 60. let s divadlem Semafor i Československou televizí. V roce 1971 tak vznikl písničkový pořad, v němž režisér použil barevné vizuální efekty a písně proložil komentáři z pera Jiřího Suchého o létání v interpretaci Nadi Urbánkové. Uslyšíte známé zpěváky a zpěvačky, z nichž řada byla svázána v nějakém období své kariéry s divadlem Semafor. Jana Robbová zpívá písničku "Kormorán", Michal Prokop "Dám ti mat", Marie Rottrová "Tisíc tváří lásky", Pavel Bobek "Já jsem byl bloud", režisérova manželka Zuzana Burianová "Dneska je den dlouhej", sestry Elefteriadu "Sulejmon", Petr Spálený "Ústa dívky Dáši", Miluše Voborníková "Kdo má smůlu" a konečně Naďa Urbánková zazpívá poslední píseň "Zůdyzů". (Česká televize)

curil

Vhodný výběr písniček, o barvě se nedá mluvit, použité barevné filtry. Pro mě jednička "Sulejmon" s Marthou, Tenou a Emanuelem Sideridisem. Průvodní texty Jiřího Suchého krátké a vtipné. ()

slunicko2

Nuda. 1) Ta "obrázková fantasie" byly otravné triky na úrovni nějakých třicátých let._____ 2)  Ale na některé songy i jejich interprety jsem si docela rád vzpomenul. ()