Len v Prahe sa stane niečo cez päťdesiat vrážd ročne. Kam vlastne páchatelia odstraňujú telá, ktoré sa nenájdu? Príbeh z čias, kedy dolapiť mafiána znamenalo kamarátiť sa s ním. (RTVS)

AchylesII

"Počkej, ty pičo!" Matej Landl, moje dětská láska ze Spadla z oblakov, málem jsem ho nepoznala :-D Kraj razovity, ale super lidi! Super atmosféra, jen malý detail, hodně mi tam vadí ženské postavy, dnes ta Němcová, tu snad vybrali z ochotnického souboru, to afektované přehrávání se tam fakt nehodí... Martin Finger je frajer jak cyp! Věřím mu úplně všechno... těším se na blížící se finále ()

adaben

Tenhle díl mne zaujal. Tolik se nepracovalo a nevedly se diskuse o pracovních postupech v televizních seriálech od časů plechové kavalérie a Jakuba skláře, to nemyslím ve špatném, po čase dýchl z tv. detektivního seriálu zajímavější a civilnější tón, a ostravští báňští záchranáři si trochu reklamy také zaslouží. No, major Zeman se kdysi do studny spouštěl po laně, teď u Ždákovského mostu to bylo snad i napínavější. ()

RichiB

Devadesatky me trosku zklamaly. Cekal jsem, ze predvedou i jine pripady, nez notoricky zname a uz nekolikrat ohrane orlicke vrazdy. Za me ponekud promrhana prilezitost. Dost me zarazi ta nekriticka adorace. Nijak totiz nevybocuji z rady dalsich podobnych krimiserialu, ktere produkuje Nova a Prima. ()

Soptik_

Na seriálu je vidět, že scénář psal někdo kdo tématu rozumí a moc se těším na finále celého seriálu. Tomáš Kozák (Kryštof Bartoš) se pěkně vybarvuje po obou stránkách na jedné straně se ukazuje jako výborný vyšetřovatel s až buldočí povahou, který si jde tvrdě za svým a na straně druhé se mu civilní život pomalu otáčí vzhůru nohama. ()