Swallowed

• Veľká Británia Swallowed

Dvaja najlepší kamaráti Benjamin (Cooper Koch) a Don (Jose Colon) trávia poslednú noc predtým, ako Benjamin odíde do Kalifornie, aby sa stal pornohviezdou. Don je presvedčený, že keď bude preč, zabudne na neho a ich priateľstvo. Aby si však zabezpečili dosť peňazí, potrebujú v noci vykonať ešte jeden obchod s drogami. Veci sa však vymknú z rúk a obaja sa ocitnú v centre mrazivej a telesnej queer hrôzy plnej šokujúceho násilia. (Arsenal83)

Arsenal83

Najväčšou hrôzou bol pre mňa záverečný rozhovor, kde sa čierny chlap tvári na ženu a ešte je na to pyšný. Potom mi došlo, že Swallowed je vlastne asi o túžbe prehltnúť mužsky genetický materiál mužom. Hoci zobrazenie staršieho homosexuála, ktorý je sexuálnym predátorom, môže byť do istej miery pre túto komunitu znepokojivé a možno aj protesty budú. ()

Mini_X odpad!

Doslova název filmu, má jenom 5% společného se snímkem. Jsem fascinován z toho, že tenhle snímek byl větší nuda než Pozvánka do pekla (a to je co říct). Vůbec nechápu, jaký záměr tu měli postavy. Vůbec nechápu, jak se tu pracovalo s časem, základní kostra filmu se tu řeší, asi 40 minut! Nebudu se tu rozepisovat, jako u jiných recenzích, ale pokud si chcete pustit tento snímek, tak se smiřte s tím, že přijdete o 90 minut svého krásného života (u tohohle snímku se ani nedá poradit, jak je to moc špatné). Kolem a kolem, jedná se o velkou tragédii, která mě bude pronásledovat celý život. 1/10 ()

Vabr

Carter Smith... Carter Smith má takový potenciál. V Ruinách to šlo úplně cítit až z obrazovky, doslova se toho chopil jako profík a výsledek byl krásný! Ale jeho další filmy, to je bída, bída a ještě jednou bída. A je mi tak líto jeho promarněného potenciálu. Dal jsem mu další šanci se Swallowed, které mě navnadilo svým nápadem a hereckým obsazením, ale žádná sláva se nekonala. Celý film je jednoduchoučký, hodinu koukáte a nic zajímavého se neděje. Postavy jsou ploché, ale paradoxně mi přišla nejhorší ta hlavní. Cooper Koch hrál za mě i nejhůř. Záporák je strašně chabej a divnej. Ani není k tomu moc co říct. Vyhodnocení: Smithovy Ruiny leží pod ruinami jeho dalších a novějších bídných kousků ()

YumiOkami

bylo to.... zajímavé, that's for sure. body horror nemám moc v oblibě, nicméně tenhle film byl originální a zaujal mě. uřvaný záporák (aka joe exotic bez kovbojské čepice a tygrů) byl povedený a jeho "cesta záchodem" (no spoilers) uspokojující. hlavní herec byl brutálně sexy. kameraman si ty close-ups musel užít, hehe. ()

jiri.twist

Film mi moc nesedl příběhově, to jsem ale předem čekal a také si nemyslím, že by to byl vyloženě horor, nicméně musím konstatovat, že to odpad, jak jej mnozí označili na ČSFD, pro mě nebyl, má pozornost byla udržena zásluhou obou sympaťáků Doma a především Benjamina a herecké výkony si myslím, že byly na slušné úrovni včetně i té "karikatury" ... 5866 ()