Přestěhují se do nového domu, kde objeví ducha s temnou minulostí, a stanou se miláčky internetu. Ruku v ruce se slávou ale přichází nevítaná pozornost ze strany státu. (Netflix)

Benoit

Největší problém je, jakoby film celou dobu přemýšlel, čím chce vlastně být. Chvíli se tváři jako velké drama, o půl hodiny později zase jako střeštěná komedie. Závěr je zase v režii dojáku, což se snaží zachránit to, co v předešlé časové ose příliš nesedělo. Je to zajímavá oddychovka, která jenom občas tlačí na pilu víc, než by bylo nutné. Nemusí to být pro každého vyloženě na škodu, jen bych pro můj vkus některé prvky vynechal, protože hlavní pointa filmu není vůbec špatná. Celkově mě to vlastně bavilo. ()

Nedos.

Jako dobrodruzny film na sobotni odpoledne nekde v televizi to asi bude docela slusny. Mohli si odpustit ty cerny rasisticky narazky. A ve stylu netflixu, hlavni hrdina byl na kluky? A hlavni zaporacka byla chlap? Nemam tohle rad. ()

1308boddah

Stokrát viděný americký scénář. Tentokrát od Netlixu, takže opět černí hlavní představitelé, druhá lajna asiati a aby se neřeklo téměř neviditelný běloch v roli ducha a další v roli padoucha. Už chyběl jen jarabák a ind, ale předpokládám, že i ti se tam někde mihli, nejde to 100% sledovat, člověka by to uspalo. Zkrátka neoriginální, nudná trapnost ala Netlix, stupidní pointa je jasná od začátku, takže víc jak na jednu hvězdu to vážně nemá, ale díky kameře nechci ani dát odpad. Takže jedna. A dobrá rada na závěr: otevřete si u toho lahvinku vína a s drahou polovičkou si zahrajte nějakou zábavnou deskovku. Neusnete a taky nepromrháte přes dvě hodiny života. ()

Jazira

Rodinný film, ve kterém se nešetří slovem ,,ku.va,, a to především u dětských herců. Hlavní role kluka, který vypadá a tváří se jak holka je hrozná .. dodívala jsem se jen ze zvědavosti a kvůli ,,Hopperovi,, kterého němá role překonala všechny postavy. ()

Sedmý Vřískot střídá post režiséra

Sedmý Vřískot střídá post režiséra

03.08.2023

Oblíbená hororová řada opět mění tvůrčí tým. Poté, co otěže nad sérií původních čtyř filmů z let 1996 až 2011 v režii legendárního Wese Cravena v roce 2022 převzalo režijní duo Matt Bettinelli-Olpin… (viac)

Christopher Landon chystá remake Arachnofobie

Christopher Landon chystá remake Arachnofobie

03.06.2022

Režisér Christopher Landon (Slečna bestie, Všechno nejhorší) se oficiálně upsal režii remaku kultovního hororu Arachnofobie z roku 1990. Původní snímek natočil Frank Marshall (Přežít, Kongo), hlavní… (viac)