The Flaming Heart

• Čína Ni hao, huo yan lan (viac)

Magicbaobab

Příběh z prostředí hasičů a práce záchranných složek. Samotné téma hasičů a jejich velmi obětavé a nebezpečné práce už snad bohužel nešlo zpracovat nudněji. Obsah příběhu je tvořen rozvleklými scénami bez gradace, navíc jakoby šlo o kompilaci nápadů z You are my hero (doktorka a v tomto případě polda, ale náplň společného času v podstatě totožná) a Descendants of the Sun (sesuv budov a vyprošťování obětí, scéna s rozhlasem). Hlavní hrdina je tu pěkná tvářička, i mu člověk věří toho hasiče (působí fyzicky zdatně), avšak hlavní hrdinka je z mého pohledu naprosté peklo. Osoba, co se má zabývat medicínou a působit v záchranném týmu nemá 90% času nic lepšího na práci, než vzdychat po chlapech nebo se hašteřit s kamarády. Neustále zakopává, klouže na suchém rovném povrchu, omdlévá, nebo se na to alespoň chystá či stojí bezradně nad pacientem, popřípadě všechno najednou. Medicínské scény působí celkově dost amatérsky, samotných zásahů hasičů je v poměru k délce dílů dost poskrovnu a snad každá vedlejší postava je nakonec zajímavější, než ty hlavní. Možná by tvůrci udělali lépe, kdyby se soustředili jen na hasiče a lovestory vytvořili mezi kolegou a kolegyní (jako tomu je u páru vedlejších postav), pokud si nejsou u lékařských věcí úplně jistí v kramflecích. Dokoukáno 20 dílů, dál to opravdu nešlo. 1* za několik vtipných momentů a pěkně zpracované úvodní titulky ()