Honey Lemon Soda

• Japonsko ハニーレモンソーダ (viac)
všetky plagáty

Anet21

⚪Nemôžem si pomôcť, ale mne tí peroxidoví Aziati tak strašne režú oči, až to fyzicky bolí. Ono áno, v anime a mange vyzerá ten kreslený blonďák veľmi dobre, v realite už ten odperoxidovaný Japonec so žltou slamou na hlave je skôr k smiechu.⚪Celé je to až krásne naivné, skôr pre mládež, a tým myslím 12+, padnú AŽ dva bozky a celé to stavia hlavne na motívoch priateľstva, potreby postaviť sa svojmu strachu, ,,roztiahnutia krídel" v procese dospievania a potreby dobre poznať toho, koho milujeme.⚪Prepálená stopáž (bez 6 minút 2 hodiny) je ázijská ,,klasika," veľké hrdinovo tajomstvo jeho života je v závere tak banálne, že celofilmové ,,teasovanie" na jeho odhalenie pôsobí skôr pateticky.⚪Fajn je ale klasická japonská senzualita a akási citová náznakovosť im vlastná, mladí herci okrem hlavného peroxidového mladíka fajn, ale teda nechápem, čo to malo s tým sladeným nápojom, ktorý hrdina pije, či to bol aj v mange len blbý product placement alebo čo nám to vlastne malo ako divákovi povedať a symbolizovať :D⚪ ()