Můj neortodoxní život

• USA My Unorthodox Life
Dokumentárny / Reality-TV
USA, (2021–2022), 12 h 31 min (Minutáž: 35–48 min)

Julia Haart

Reality show o životě Julie Haart, ředitelky společnosti Elite World Group a bývalé členky ultraortodoxní židovské komunity, a jejích dospělých dětí. (Netflix)

Recenzie používateľa Pavlínka9 k tomuto seriálu (2)

Můj neortodoxní život (2021)

Hmmm...já vám nějak nevím...přijde mi to dost zvláštní, aby se za tak krátkou dobu dostala Julia na tak vysokou úroveň, kterou v tomto dokumentu/reality TV ukazuje. Myslím si, že ten manžel v tom hraje větší roli, než nám bylo předloženo. Je zde ukázka obrovského (pro mě už i tak) - pro někoho je to pořád málo, bohatství, luxusu, přežitku, rozhazování. Je tam hodně lidí, hodně děti, sem tam historie ortodoxních židů, zášť, touha a podle mě dost fikce :D  Plus si myslím, že manželství té dcery nevydrží ;) ()

Série 2 (2022) (S02)

Za mě stejnej extrém jako první série. Já bych chtěla vidět do těch jejich výdajů, protože oni mají vše, co si prostě přeješ a nedokážu si představit, kolik vydělávají, že můžou zavolat svému kuchaři - uděláš mi teď burgery, mají soukromé řidiče, šatníky narvané k prasknutí a já nevím co...mě to přijde jako dost nereálné a šílené ale je to takové moje guilty pleasure :D ()