McCartney 3,2,1

všetky plagáty
USA, 2021, 3 h (Minutáž: 30 min)

Paul McCartney, Rick Rubin, Stuart Sutcliffe (a.z.), The Beatles (a.z.), Eric Clapton (a.z.), George Harrison (a.z.), John Lennon (a.z.), Ringo Starr (a.z.), George Martin (a.z.), Édith Piaf (a.z.) (viac)

pepelope

Rick je jako producent vynikající a Paul zase muzikant přesahující vesmír. Nicméně je vidět, že ačkoliv si to Rick moc užívá, tak Paul občas znervózní. Obzvláště, pokud si hraje na mixmastera a stahuje určité stopy. V tomto případě může znervóznit i divák, protože to občas kazí celkový dojem ze vzpomínek, které má náš "Brouk" stále v hlavě,jako by mu bylo 30. ()

BoXBe

Moc milé překvapení, nečekal jsem od toho vůbec nic. Dokument je celý postavený na analýze hudební tvorby v intimním, ale zvukově vybroušeném studiu, kde i ty nejnaposlouchanější skladby dostávají nový rozměr. Vyklubal se z toho perfektní relax a pár zvukových překvapení, zvlášť pokud Beatles a MCartneyho žerete a ty písničky znáte zpaměti. ()

Hanys_

Po Get Back další dost příjemná nálož na Disney+. Rick Rubin je sympoš, tady nechal ale mluvit hlavně Paula a vyklubaly se z toho dost zajímavé příběhy o vzniku různých songů. Je to prostě další must see věc pro fans Brouků. 9.4/10 ()

Morien

"It ain't the size of the ship that make you seasick, it's the waves in the ocean." (Little Richard) Paula mám z Brouků nejmíň ráda, ale sakra, nemůže to zastřít fakt, že je jeden z nich. -"Paul is one of the most innovative bass players that ever played bass, and half of the stuff that's going on now is directly ripped off from his Beatle period. He has always been a bit coy about his bass playing, but he's a great, great musician." -"Did I write that?" -"That is John Lennon." ()