Nancy nade vše miluje svého manžela. Přesto že je jí nevěrný, nechce se jej za žádnou cenu vzdát. Je zoufalá. Na pomoc jí přijdou mimozemšťané, kteří z ní udělají obra, aby tak poukázali na její velkolepou duši. Nancy teď měří 15 metrů, a svého manžela může vzít do hrsti - obrazně i ve skutečnosti. (DVD Edice)

Metal Lord

Před nějakými deseti lety jsem se snažil tento film všude sehnat, abych se na něj podíval. Když jsem ho minulý rok viděl v televizi, tak jsem se divil, co mě na tom filmu tenkrát zaujalo. ()

wosho

Pocta monster hororům s kapkou feministického duchu s absencí humoru, byť o něj šlo tvůrcum asi na prvním místě. Bohužel film je ještě nudnější a mizernější, než díla ze kterých si dělá legraci a poctu zároveň. Ubohá blbost. ()

krvavamera

Kdyby ho v závěru místo toho rozmázla, bylo by hvězdiček pět. Vtipné, vkusné. Tleskám poctě padesátým létům a jejich béčkovým filmům zasazeným do postfeministického kontextu! ()

drankeryth

Tak to som naozaj necakal, ze z tohoto filmu vylezie taka nudna zalezitost. Bolo to az nadmieru unosnosti ukecane a nic moc vymyslene dialogy, ktore filmu moc neprospeli. Aj na jedno zhliadnutie tohoto filmu je to az prilis moc, co mi aj robilo problemy, aby som to pozrel v klude az do konca. ()

korok

Toto mohlo být jistě daleko více rozpracováno. Slibný námět k tomu svádí. Nabízí se plno otázek a potenciálních komediálních scén, které by byly odpovědí na to, s čím vším by se musela Daryl Hannah vypořádat kvůli své obří výšce, pokud by si chtěla alespoň z části zachovat svůj původní život. Za originalitu a nápad jedna hvězda navíc, než by si to asi zasloužilo. ()

sigf07

V monster hororu by se neměly řešit ženská práva. Monster horory by vlastně neměly obsahovat žádné zvláštní poselství a měly by být především zábavnými záležitostmi. V případě Obří ženy se tak ale děje a to je spolu s mizernými hereckými výkony (i v měřítku televizních filmů) pro film smrtící. Přiznávám, že finální scénka těsně před závěrečnými titulky je docela zábavná. Cením si nápadu zaměnit projednou dinosaury a všemožné obří příšery za přerostlého člověka, ale jelikož je tento počin remakem filmu z roku 1958, nebudu tuto invenci do hodnocení započítávat. ()

Xpojntman

Pozor, obří žena! neboli Attack of the 50 Ft. Woman. Je to laciné ale díky Daryl Hannah se na to dá dívat. A taky je tu člen klanu Baldwinů Daniel. Otázka pro 96% mužů a 4% žen rajcovala by vás takováhle žena? ()

melfea

Miluju ten film, jak tam pobíhá mezi těma levnýma maketami domů :-) Hodnotím subjektivně 4 hvězdy :-), protože prostě nemůžu jinak. 1993? no film působí jako mnohem starší béčko a to se mi na něm líbí, ať už to byl úmysl a nebo malý rozpočet. ()

Tim Burton chystá remake klasického sci-fi

Tim Burton chystá remake klasického sci-fi

02.02.2024

Režisér Tim Burton se v současnosti plně věnuje postprodukčním pracím na svém nejnovějším snímku Beetlejuice Beetlejuice, jenž by měl vzít světová kina útokem letos v září, nicméně ani toto pracovní… (viac)