Ctižádostivá studentka biologie Cassie Stratford (Jena Sims) sní o kariéře roztleskávačky po vzoru své matky Brendy (Sarah Young). Když je odmítnuta kapitánkou družstva, nechá si tajně aplikovat dosud neověřenou látku. Stává se kráskou s pozoruhodnými atletickými schopnostmi, které jí přivedou k místu kapitánky roztleskávaček. Cassie zakrátko začne pociťovat nečekané vedlejší účinky drogy, začne nekontrolovaně růst. (curil)

George Stobbart

Prvá 3D produkcia Rogera Cormana je vydarená, zábavná monster-comedy o dievčati, ktoré v snahe stať sa roztlieskavačkou užije experimentálny liek, vďaka čomu nielen opeknie a zlepšia sa jej schopnosti, ale začne aj narastať do nadľudských rozmerov. To jej prinesie nečakaný obdiv, podivné zážitky, dievčenskú závisť, ale aj zvýšený záujem vedcov, ktorí ju chcú pre svoj výskum. Film je svižný, nenudí, má slušné mládežnícke obsadenie aj spracovanie a záverečný súboj dvoch prerastených, polonahých roztlieskávačiek poteší. Ako taká letná teen-monster oddychovka to bolo fajn a nechýbalo veľa, aby som hodnotil ešte vyššie. ()