Co ste hasiči

• Česko Co ste hasiči
Česko, (2021–2023), 12 h (Minutáž: 45 min)

Petr Rychlý, Václav Kopta, Marek Holý, Jana Bernášková, Jaromír Nosek, Radim Kalvoda, Vlastimil Zavřel, Pavel Nový, Sabina Rojková, Radek Melša (viac)

Každá dedina v Česku má hasičskú zbrojnicu. Rovnako tak aj dedinka Horní. Zbor dobrovoľných hasičov tu vedie svojrázny Petr Pospíšil (Petr Rýchly). Petr má trochu horúcu hlavu a pred nikým si neberie servítku pred ústa. Je to ale férový chlap, ktorý vedie svoj zbor až so starosvetským zmyslom pre zodpovednosť, a v dedine ho preto majú radi. Teda až na vypočítavého starostu Vladimíra Urbana (Václav Kopta). Ten sa totiž cez hasičov snaží odčerpávať peniaze z obecného rozpočtu a Petrova poctivosť sa mu vôbec nehodí do jeho nekalých plánov. Starosta sa preto snaží Petra a jeho hasičskej jednotky všemožne zbaviť. Súboj medzi Petrom a starostom je ústredným motívom nového českého seriálu plného rázovitých postáv z malebného Ladovho kraja. (TV Markíza)

Recenzie používateľa fafejt001 k tomuto seriálu (8)

Horiaci vták (2021) (S01E01)

Tak  zatím  první  díl  je  tak  za  * * a půl . Rychlý  dobrý  a Pechlát  překvapil . Zápletka  s  ptákem  ušla  a mladá  budoucí  dvojice  také . Na  úvod  to  není  špatné . Bude  to  lepší ??  Uvidíííme . Jo  a  Kopta  tam  sedí  . Ten  to  jěště  rozjede . ()

Bažina (2021) (S01E02)

Tak  vidím , že to má  klesající  tendenci . Důchodci hledají kešky a  hledá  se  bonzák  v  kolektivu . Další  díly  budou  zřejmě  podobné . Zde  není  ani  snaha  přijít  s  něčím  novým . Bezduchost , prázdnota  a  konina . A  to  jsem  čekal  , že  Rychlý , Kopta  a  Pechlát  jsou  zárukou  dobré  akce . A  vono  PRD . ()

Pálenie čarodejníc (2021) (S01E03)

LEPŠÍ  už  to  nebude  . V  tomhle  jsem  si  zcela  jist .  Bude   snad  v  dalších  dílech  nějaké  překvapení ??  A  hned  si  odpovím ,  ne .  Tedy  , asi   neee . ()

Za Franta! (2021) (S01E04)

Nejméně  pohledný  hasič  a  jde  na  dračku . To  už  je  scifi . Další  slabý  díl  , který  ovšem  okořenila  nožka  redaktorky  ,,šprajcnutá "  v  zábradlí  a  Benešová  v  trikotu . Tudíž  dám  * *  . Jo  a  závěr  k  zamyšlení . To  tedy  jo . Myslím  to  v  dobrém . Často  se  honíme  za  kravinama  a  zapomínáme  na  základní  hodnoty  v  našich  životech . Což  jsou  vztahy , pomoc  druhému  a  tak  podobně . Takže  za  ten  závěr  dám  hvězdu  navíc . ()

Hasičský ples (2021) (S01E08)

Myslím , že  asi  nejlepší  díl  z  celého  seriálu . Nakonec  si  divák  zvykne  na  dva  důchodce , kteří  udávají  směr v tomto díle . Žhavé  jiskry  dobrá  parta  muzikantů , i když  to  je  silné  slovo , a Kopta  žhavil  klávesy  do  plnejch .  Čili  shrnuto - Rychlý dost  dobrý , Kopta  rovněž  i  oba  tatíci . Jo i ti  mladí  co  spolu  choděj  a  zažívají  první  společné  chvilky  společně  v  životě  také  fajn .  Myslím  , že by  mohlo  být  i  pokračování . Takže  za  celý  mini seriálek  dám  * * *  . ()

Black-Out (2023) (S02E04)

Bagr - dobrý  a  namlouvání  manželů  ,  jakoby  za  mlada , celkem   vtipné . ()

No sex (2023) (S02E07)

Kde  všichni  jsou ??  Tak  skončila  stávka a  kluci  a  holky  mají  co  dohánět . Držáci  Rychlý  a  Kopta  jsou  jistota . A  je  vidět  ,  že  Rychlý  by  zahrál  i  vážnější  role .  O  tom  žádná .  Proč  si  toho  jěště  nikdo  nevšiml ?? No  a  blížííí   se  porod .   Tak  jdeme  do  finále . ()

Porod (2023) (S02E08)

DOBŘE   to  vše   dopadlo  . Každý  našel  co  ,  nebo  koho  hledal  , a  porod  proběhl  hladce  , i  když  se  jej  účastnil  pouze  novopečený  tatínek . Havlíček  dostal  co  zasloužil ,  ale  chápejme   ,  je  to  jen  seriál .  V životě  to  trvá  delší   dobu  , protože   voda  se  vaří  pomalu  na  grázly .  ALE  JISTĚ .  O  tom  žádná . Takže  za  mne  tedy  * * *a půl . Bude  i  třetí  série ??  KÉÉÉŽ  BY . ()