Clarksonova farma

• Veľká Británia Clarkson's Farm

Intenzivní, namáhavý a často veselý rok v životě nejnepravděpodobnějšího britského farmáře Jeremyho Clarksona. Připojte se k Jeremymu a jeho partě zemědělských spolupracovníků, kteří čelí nepřízni počasí, neposlušným zvířatům, nereagujícím plodinám a nečekané pandemii. Toto je Jeremy Clarkson, jak jste ho ještě neviděli. (Prime Video)

Recenzie používateľa Soweek k tomuto seriálu (3)

Clarksonova farma (2021)

Jeremyho farma jede v podstatě v zajetých kolejích Grand Touru, i když je tématem zcela jinde. Naštěstí byl formát zvolen dobře, protože top gearovský humor nestojí na autech a je aplikovatelný i zde. Částečně edukační, ale hlavně humorná reality show pobavila, určitě bych se podíval na další série, ale myslím, že se Jeremy po roce na farmě vrátí do městského stylu života a dalšíích řad se tak nedočkáme. Hvězdu navíc bych dal za naprosto legendární postavu Geralda, která se bohužel objevovala málo, takže k plnému počtu se neuchýlím. ()

Série 2 (2023) (S02)

Jeremyho farma je prostě super a je to jeden z velmi mála formátů reality show, který jsem ochoten akceptovat. Vtipný, lehce vzdělávací pořad se skvělým Clarksonem, kterému farma sedí daleko více než auta, musí zákonitě zahřát každého u srdce. ()

Série 3 (2024) (S03)

Clarkson's Farm pokračuje v kralování v oblasti feel-good reality show. Jde vidět, že Jeremymu už dochází trochu dech. Ne proto, že by snad neměl rád, co dělá, ale hlavně kvůli věku. Snad se dočkáme ještě alespoň jedné série. ()