Invázia

USA, (2021–2023), 16 h 43 min (Minutáž: 33–58 min)

Sam Neill, Shamier Anderson, Golshifteh Farahani, Billy Barratt, Šiori Kucuna, Firas Nassar, Azhy Robertson, Paddy Holland, Togo Igawa, Max Fincham (viac)

Zem navštívil mimozemský druh, ktorý ohrozuje existenciu ľudstva. Udalosti prebiehajú v reálnom čase očami piatich bežných ľudí v rôznych častiach sveta, zatiaľ čo sa snažia pochopiť chaos, ktorý sa okolo nich odohráva. (Apple TV+)

Recenzie používateľa Anderton k tomuto seriálu (22)

Prelom (2023) (S02E09)

Bolo zrejmé, že sa táto epizóda bude v jednej svojej dejovej línii zaoberať vniknutím do prísne stráženého areálu a záchrane jednej osoby, čo prinesie presne to, čo očakávate a neprinesie vôbec nič prekvapujúce. Tie záležitosti, ktoré potrebujete vedieť/vidieť, sa dejú okolo Micuko, ide ale iba o zopár záverečných minút celej stopáže. Som zvedavý, či finále pripraví niečo, čím sa uzavrie príbeh takým spôsobom, aby prípadná neschválená tretia séria nebola nutnosťou, čo by bolo zrejme tým najlepším riešením. Čím nechcem povedať, že by som sa na ňu netešil. ()

Starí priatelia, nové hranice (2023) (S02E10)

Druhá séria a jej finále skončili v tom najlepšom, inými slovami je zrejmé, že bez tretej sezóny sa neobídeme, pretože sme nedostali všetky potrebné odpovede. Pričom namiesto akcie, nejakej tej scény napadnutia mimozemšťanmi a dialógov o tom, kto má ísť do akcie a kto nie a prečo, by sme sa bez problémov zaobišli. Respektíve mohli zabrať úvodných 10 minút a po zvyšok deja sme mohli sledovať udalosti na materskej lodi. ()