Panna (Lili Walters) je introvertní studentkou univerzity v Budapešti, která má problémy navazovat mezilidské vztahy. Boy, mimozemšťan s nízkým sebevědomím, zachytí její vesmírné signály a přiletí na Zemi. Panna se od něj dozvídá, že je naše planeta odsouzena ke zkáze a Boy přišel jen proto, aby zachránil svou oblíbenou umělkyni, Saroltu Zalatnay. Boy a Panna společně prožívají neobvyklé situace a potkávají excentrické postavičky. Pomůže jim jejich dobrodružství vyřešit i osobní problémy? (haluska11)

BOURQUE

Mladá slečna, ktorá je tesne pred maturitou, vysiela rádiové vlny do vesmíru s túžbou nadviazať kontakt z mimozemšťanom. To sa je nakoniec podarí, ale mimozemšťan chce nadviazať kontakt s niekým iným (a zachrániť jednu konkrétnu osobu). Problémy začnú najmä vtedy, keď sa objaví aj šéf mimozemšťana. __ Snímok pomerne krátky a v podstate bez odbočiek, ktorý však nemá silu a potenciály, ktoré ponúkajú jednotlivé scény (v jednej z nich podobnosť s Terminátorom 2 sa nedá poprieť), jednoducho nevyužíva dostatočne rázne. Režisérsky debut Ákosa Baditsa s nemalým počtom (hlavne nepríjemných) otázok. Osobné hodnotenie: 60% (**) ()