Haziran (Ayça Ayşin Turanová) je holka z velkoměsta. A to každým coulem. Jediné, co ji zajímá, je její kariéra a rychlý životní styl Istanbulu. Nic jiného by si ani nedokázala představit, ale když ji firma, pro kterou pracuje, pošle na odlehlý ostrov v Egejském moři, aby tam Haziran připravila půdu pro nový turistický resort, jedna jediná chybička jí navždy změní život. V divočině na ni čeká Poyraz (Alp Navruz). Obyčejného chlapa přitahuje nezkrocená příroda mnohem více než změkčilí lidé. Je sportovně stavěný a umí si poradit v každé situaci…kromě nečekaného seznámení s půvabnou dívkou. Až doteď měl klid od všeho a hlavně od všech, protože se schovával před okolním světem v malé továrně na olivový olej. Jenže přesně na místě, kde stojí, má vzniknout plánované nové turistické letovisko. Harizan a Poyraz jsou dva naprosté protiklady – a tak se zákonitě neodolatelně přitahují. Než si Harizan stačí uvědomit, že právě Poryaz je ten, kterého dostala za úkol vystrnadit, přeskočí mezi nimi jiskra a vzplane vášnivá láska. Netrvá dlouho a továrna končí. Poyrazovy sny se rozplývají jako pára nad hrncem a celé městečko s obavami hledí vstříc nejisté budoucnosti. A Haziran na tom není o moc lépe. Také její život je najednou vzhůru nohama, když zjišťuje, že její matka může přijít o jejich rodinný domov. Podnikavou dívku z velkoměsta sžírají výčitky svědomí. Aby všechno napravila, musí spojit síly s milovaným přírodním mužem. Podaří se jim vystavět jejich vlastní trendy hotel a zachránit tak továrnu na olivový olej i matčin domov? Ať už to dopadne jakkoliv, všechno, co spolu Harizan i Poyraz prožijí, je navždy změní. (TV Prima)

TV spot

misa_laska

Letní romcom, který má opravdu nádech léta. Odehrává se na ostrově, takže přímo dýchá dovolenou. Hlavní hrdinka je městský tvor, který má rád ruch velkoměsta a hlavní hrdina zase svůj klid. Scénář není ničím neobvyklý, příběh mi přijde slabší. ALE scény s hlavními hrdiny jsou skvělé. Aycu jsem viděla už v několika jiných seriálech a mám ji ráda, s Alpem je to první seriál a prostě ano, jeho rozcuchaný charakter a tón hlasu je úžasný. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál, ale i když to bude táhlé a o ničem, tak od této dvojky jen tak oči neodtrhnete. Po shlédnutí musím uznat, že to bylo táhlé a scénář dost jednoduchý. Něco mezi 3-4 hvězdami v rámci letního nenáročného romantického seriálu. ()

Soupalka

Po peti dilech - serial je jak nekonecny nemecky romanticky film pro vekovou kategorii 60+. Je to trochu skoda. Kdyby se snazili o vice treba i blazniveho situacniho humoru a mene tklivych pohledu, serialu by to velmi pomohlo. Ani by pak tolik nevadilo, ze hlavni hrdina v podstate stoji jen na charizmatickem ale herecky dost marnem Alpu Navruzovi. ()

Danikaa

Taký odpočinkový priemerný letný seriálik. Alp Navruz ma teda sklamal. Po predchádzajúcich seriáloch som od neho čakala viac. Zaujímavejšie boli vedľajšie postavy. ()