Pred netrpezlivo očakávaným turnajom v hraní videohier nájdu vo fontáne plávať mŕtvolu úspešného herného vývojára a programátora. Vyšetrovanie Grissoma a Sary v súvislosti s obvineniami voči Davidovi Hodgesovi sa zintenzívňuje, pretože do prípadu sa zapája policajné oddelenie vnútorných záležitostí. Technika v laboratóriu CSI totiž obvinili z manipulácie dôkazov, a výsledky vyšetrovania môžu mať nedozerné následky, ak spochybnia dôkazy vo všetkých prípadoch vrážd za posledných dvadsať rokov. (TV JOJ)

imaginer21

Toto (občas účelné) pomrkávání na staré dobré a vlastně nejlepší časy CSI se mi líbilo. Netlačilo sic na pilu, jak by bylo možná záhodno (Grissomova krize), ale přineslo několik pěkných analogií, které zarytý fanoušek ocení (ač jsou opravdu pro ty zaryté fanoušky). Případ starého dua je vleklý, kdežto nováčci mají vše vyřešeno... popravdě tentokrát jsem vraha poznal už na začátku - jen proto, že jej hrál někdo známější a podivnější než ostatní v jeho okolí. Ale ten hlavní příběhový tahoun se vleče, vleče... bylo by fajn mu dát trošku víc dramatu. ()