MickeyStuma

Snímek spíše televizní a vlivem toho, z jiného úhlu pohledu, ne zrovna špatný, i když amatérismus z toho doslova září. Pro celovečerní filmový počin by se dal scénář po dějové stránce samozřejmě daleko více rozvést, ale tady je, i s ohledem na hodinovou stopáž, vše zásadní, pozvolné, a svým způsobem zábavné. Ano, jedná se o jednoduchou nízkorozpočtovou vyprávěnku v typickém stylu 50. let minulého století, u které může mít divák výhrady od začátku do konce. Herectví není nijak složité. Všichni prostě na určitém místě něco dělají a odříkávají své repliky. Na konci příběhu by se dalo očekávat nějaké napětí, ale žádné není, neb na nějakou honičku a mohutnou přestřelku není čas. On to rozpočet vlastně ani nedovolil. A tak honička není žádná a přestřelka tak kratinká a podivně ztvárněná, až budí spíše úsměvným dojmem. Ne, úplně nejhorší to ale zase také není. Námět se ocenit dá a určitě byl pro pozdější tvůrce nemalou inspirací. ()

G04T

První film, kde hrál Arch Hall Jr. Scénář napsal jeho otec, kterej si taky v The Choppers zahrál. Film se točí okolo mladejch zlodějíčků, který si hrajou na gangstery, ale ve skutečnosti mnoho nezmohou. Zejména kradou vše, co se točí okolo aut, náklaďáků atd. Je to vlastně úplná nuda. Jedině finále stojí za to. Nevím, proč je tady tag carsploitation, když to s tím žánrem nemá nic společnýho. Tenhle film bych označil spíš za opravdu slaboučkej teensploitation, i když ani timhle označením si nejsem jistej. Sledujeme prostě osudy mladejch lidí a to mě nebere. Akce skoro žádná, až na pár scén. ()

• Arch Hall Jr. v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)