Ako som spoznala tvojho otca

• Česko Jak jsem poznala tvého otce (viac)
USA, (2022–2023), 11 h 18 min (Minutáž: 22–25 min)

Kamera:

Gary Baum

Hudba:

Jeff Cardoni

Hilary Duff, Christopher Lowell, Francia Raisa, Tom Ainsley, Suraj Sharma, Kim Cattrall, Josh Peck, Dakota Gorman, Daniel Augustin, Leighton Meester (viac)

Sophie rozpráva v blízkej budúcnosti svojmu synovi, ako stretla jeho otca. Jej príbeh nás prenesie do prítomnosti, kde Sophie a jej úzko spätá skupina priateľov prichádzajú na to, kým sú, čo chcú od života a ako sa zamilovať v dobe zoznamovacích aplikácií a neobmedzených možností. (Disney+)

Recenzie používateľa oasismanik k tomuto seriálu (4)

Pilot (2022) (S01E01)

Vôbec to nebolo až také strašné. Síce to taží zo "značky" Himym, ale snáď v ničom ju nevykráda. Humor je zatiaľ dosť krčovitý, ale to v podstate v každom začínajúcom sitcome, kým si nenájde svoj štýl a cestu, občas som sa mierne pousmial, žiadne výbuchy smiechu zatiaľ pravdepodobne nehrozia. Dám tomu šancu, ale je dosť možné, že to po prvej sérii skončí úplne. ()

Strach z vynechania (2022) (S01E02)

Stále veľmi slabučké, ale zároveň stále úplne v pohode pozerateľné, keď už fakt neviete čo...Charlie aj mňa najviac baví. ()

Riešič problémov (2022) (S01E03)

Stále to balancuje na tenkej hranici medzi trápnosťou a celkom príjemnou oddychovkou, ale pozerám, že posledné časti tejto série sa dostali do červených čísel, tak tú prvú sériu už hádam zmáknem. ()

Nemravná tridsiatka (2022) (S01E04)

Okej, chcel som dať celú sériu, ale po tejto časti s týmto asi končím, medzi jednotlivými postavami fakt nie je absolútne žiadna chémia, herecké výkony sú veľmi podpriemerné a čo je na tomto sitcome najhoršie je to, že to nie je veľmi vtipné, dobrý vtípek príde tak raz za časť a nemyslím si, že sa to zmení. Ale nebol to zase odpad... ()

Jak jsem poznala vašeho otce plní obsazení

Jak jsem poznala vašeho otce plní obsazení

07.11.2021

Seriál Jak jsem poznala vašeho otce (How I Met Your Father) se pomalu ale jistě blíží, desetidílný sitcom mimo jiné taky od tvůrců původního HIMYM Cartera Bayse a Craiga Thomase dorazí už příští rok,… (viac)