Když její nejlepší kamarádka Tara zemře po pádu ze střechy, musí Lacey vypátrat jejího vraha dřív, než vraždu hodí na ni, nebo se sama stane jeho obětí. Jenže nepřátelské prostředí nové školy a sesterstva, o jehož členství se Tara ucházela, jí pátrání příliš neusnadňují... (TV Prima)

Lyžař

Dve hvezdy. A to pouze za potencial. Namet dobry, zpracovani scenare a styl natoceni naprosty propadak. Hlavni herecka se snazi, ale zbytek tomu vubec nepridava. No, potencial velky, bohuzel promarneny. ()

Marze

Je to takové rychloobčerstvení u stánku s hamburgery. Slečny to natočily zřejmě o letních prázdninách. To že neumí hrát je jen třešnička na dortu. Nejméně o půl hodiny bych to zkrátil. ()

oveckaoa

2 holky jdou na univerzitu obě chtějí jít do kappy , ale při přijímacím rituálu jedna couvne a později jde do delty. Ta druhá zůstane v kappě a později ji někdo sejme a policie obviňuje tu z té delty. Je to tv film od tv režiséra tak, že to brát s rezervou herci průměrní , ale scénář je zlý jelikož za 1) na té party bylo, když to přeženu 50 lidí to bylo opravdu tak těžké je všechny vyslechnout za 2) ta co to dělala (tohle není spoiler, že to dělala ženská jelikož jsou zde jen 2 mužské postavy z toho jedna je policajt pokud nepočítám ty co se tam mihnou na té party pár vteřin) byla psychicky labilní kdyby ji vzaly na výslech mimo univerzitu nejspíše se sesype a přizná. 60 procent ()

kingik

Když už nic jiného, může být režisér pyšný, že alespoň točil s pěknými ženskými. Sympatická Lacey si studium na univerzitě určitě představovala úplně jinak. Ovšem poté, co její nejlepší  kamarádka záhy ukončí svůj život pádem z terasy, je její život vzhůru nohama a dostává se do hledáčku policejních vyšetřovatelů. A podle všeho má tragédii na svědomí spolek sesterstva, který slabé kusy nehodlá ve svých řadách tolerovat a dokáže potenciální uchazečky o členství nemilosrdně podrobovat šikaně. Jedná se o televizní thriller se vším všudy, včetně klasických televizních zatmívaček. A ne vždy je v ději přítomno dobré logické zdůvodnění. Režisér Tom Shell upřednostnil neokoukané herečky, které příkladně dmou hrudníčky a vystrkují zadečky. Ale nahoru nečekejte. Mužským zástupcům je věnován podstatně menší prostor, vyskytují se zde jen dva, policejní detektiv a mladý nadržený alkoholik. Sarah Fisher je patřičně vhodná akvizice pro ukojení libida. Okamžitě dává spolu s dalšími hereckými adeptkami najevo, že má čím udržet pozornost mužského obecenstva. Režisér si byl vědom, že v oblasti dramatické akce není nikterak zdatný, tudíž zvolil cestu ženského šarmu, aby zamaskoval svoje řemeslné slabiny. Po vizuální stránce jsem si film pochvaloval. Když je světlo, tak je světlo, noční scény jsou pro divácké oko optimálně přizpůsobeny a rozhodně  netrpí nesnesitelnou tmavostí. Závěr stran odhalení identity vraha je trochu nešikovně vyzrazen daleko dopředu. Jak už jsem naznačoval výše, režisér si libuje v pěkných  ženských. A to je pro něj  priorita. Zbytek zvládal s menšími či většími obtížemi. A vyšel mu z toho thriller pro nenáročné diváky. 7/10 ()