silentname

Dalo by sa povedať, že tu máme v podstate "Raising Helen" vo verzii od Halmarku. A namiesto Kate Hudson sa v hlavnej role ocitla Lacey Chabert. Určité detaily sú zmenené, ale v podstate "Sweet Carolina" rozpráva presne ten istý príbeh. Myslím si, že na Hallmark filmoch je vždy vidieť, že tvorcovia si vždy potrpia na kvalitnú prezentáciu. Takže keby som to ani nepoznal podľa tých blackoutov pre reklamné pauzy, tak celý film na prvý pohľad vyzerá ako keby to točil Hallmark. Po vizuálnej stránke to vysoko cítiť. No je treba priznať, že Lacey Chabert patrí medzi televízne herečky, ktorá má aj nejakú osobnosť a pozerá sa na ňu vždy veľmi príjemne. Nepôsobí v tých rolách tak plytko ako niektoré jej kolegyne. A dáva do toho vždy všetko. Ak máte radi TV romantiku, tak si to podľa mňa užijete. A dokonca tomu vo finále odovzdám aj lepší rating ako som dal "Raising Helen". Len čiste za Lacey Chabert a peknú prezentáciu. No musím priznať, že scénky ohadzovania sa múkou a pár výbuchov tu byť nemuselo. Ale na druhej strane sa film určitým klišé zase aj celkom šikovne vyhol. Hodnotenie: B- ()