Tvorcovia:
Tom RogersHudba:
Gregory James JenkinsHrajú:
Ramone Hamilton, Gabriella Graves, Maxwell Simkins, Yvette Nicole Brown, Melissa Rauch, Jeff Bennett, Zack Pearlman, Melissa Villaseñor, Sean Giambrone (viac)VOD (1)
Epizódy(24)
-
Chicken Squad to the Rescue / A Speedy Exit (E01)
-
The Natural / A Dirty Job (E02)
-
Gone to the Dogs / Coop Dreams (E03)
-
Roommate Rumble / The Need for Speed (E04)
-
Critter Sitters / The Problematic Puppy (E05)
-
The Squirrel Next Door / The Stakeout Mistake (E06)
-
Feather Fever / The Big Parade (E07)
-
Monkey Business / Tech Trouble (E08)
-
Tully's Troublesome Trainee / Sweetie Undercover (E09)
-
A Visit from the Bearded Dragon / The Bark Flies (E10)
-
Honey Bee Boogie Woogie / Willow in the Wild (E11)
-
The Stolen Surprise / U.F.Oh-No (E12)
-
The Great Outdoors / The Hogdog Show (E13)
-
House Guest / The Wrong Stuff (E14)
-
The Dr. Dirt Show / Capture the Flag (E15)
-
T-Wrecks / Trick or Eek (E16)
-
Hidden Treasure / Cold Case (E17)
-
Dino Dig / Runaway Robot (E18)
-
Artistic Differences / Rush Hour (E19)
-
Merry Chickmas / Feed the Brrrrds (E20)
-
Sheep on the Lam / The Chic Chick (E21)
-
The Lemonade Letdown / The Prankster Returns (E22)
-
Little Boo's Caper / Out of Sight (E23)
-
Scout Out / A Royal Adventure (E24)
Obsahy(1)
Seznamte se s Kuřecí četou, tím nejlepším týmem kuřecích pomocníků na světě! Trojice mladých slepičích sourozenců – a kapitán Tully, zkušený hlídací pes pomocí týmové práce a myšlení řeší problémy v sousedství a udržují klid na svém dvorku. (Česká televize)
Hrajú
Ramone Hamilton
Najlepšie seriály:
Táborový ostrov (2018) (seriál)
Moderná rodina (2009) (seriál)
Prefíkané slúžky (2013) (seriál)
Gabriella Graves
Najlepšie seriály:
The Orville (2017) (seriál)
Agent Carter (2015) (seriál)
Spirit volnost nadevše (2017) (seriál)
Maxwell Simkins
Najlepšie seriály:
Šampióni: Späť na ľade (2021) (seriál)
Utíkej (2020) (seriál)
Amyino plodné lůno (2013) (seriál)
Melissa Rauch
USA
Najlepšie seriály:
Teória veľkého tresku (2007) (seriál)
Kancl (2005) (seriál)
True Blood: Pravá krv (2008) (seriál)
Jeff Bennett
USA
Najlepšie seriály:
Kocour Felix (1995) (seriál)
Mestečko záhad (2012) (seriál)
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Zack Pearlman
USA
Najlepšie seriály:
Hriešnici (2011) (seriál)
Key and Peele (2012) (seriál)
The Shivering Truth (2018) (seriál)
Melissa Villaseñor
USA
Najlepšie seriály:
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Táborový ostrov (2018) (seriál)
K.O. OK! Prostě koukej (2017) (seriál)
Sean Giambrone
USA
Najlepšie seriály:
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Jurský svět: Teorie chaosu (2024) (seriál)
Harley Quinn (2019) (seriál)
Tony Hale
USA
Najlepšie seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Legenda jménem Vox Machina (2022) (seriál)
Sopranovci (1999) (seriál)
Jane Lynch
USA
Najlepšie seriály:
Simpsonovci (1989) (seriál)
Priatelia (1994) (seriál)
Úžasná paní Maiselová (2017) (seriál)
Brayden Bratti
Najlepšie seriály:
Instalatéři z Bílého domu (2023) (seriál)
Kuřecí četa (2021) (seriál)
Olivia Jellen
Najlepšie seriály:
Gilmorova děvčata: Rok v životě (2016) (seriál)
Bude líp (2016) (seriál)
Kuřecí četa (2021) (seriál)
Jack Stanton
Najlepšie seriály:
Táborový ostrov (2018) (seriál)
Harley Quinn (2019) (seriál)
První dáma (2022) (seriál)
Henry Kaufman
Najlepšie seriály:
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Clarence (2013) (seriál)
Voltron: Legendární obránce (2016) (seriál)
Alison Fernandez
USA
Najlepšie seriály:
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Orange Is the New Black (2013) (seriál)
Clarence (2013) (seriál)
Serenity Reign Brown
Najlepšie seriály:
Základná škola Willarda Abbotta (2021) (seriál)
Smráďa a Bláťa (2015) (seriál)
Vampirina (2017) (seriál)
Lily Sanfelippo
Najlepšie seriály:
Vlak Nekonečna (2019) (seriál)
Soví dům (2020) (seriál)
Mladý Sheldon (2017) (seriál)
MiMi Ryder
Najlepšie seriály:
Spravodlivosť v krvi (2010) (seriál)
Kuřecí četa (2021) (seriál)
Andrew Daymer
Najlepšie seriály:
Neserte nám pestúnku (2017) (seriál)
Kuřecí četa (2021) (seriál)