Candy Land

Zdánlivě naivní a zbožná mladá žena se ocitá v ilegálním světě sexuálních pracovnic na zastávkách kamionů alias „ještěrek“. (JasonCZ)

rollman1

VAROVÁNÍ!!! Nic pro zapšklé jehovisty klepající jednou týdně na dveře s knížkou o vykoupení. Do tohoto snímku jsem šel opravdu naslepo, takže jsem si nemohl udělat obrázek z traileru atd. Mladá služebnice Pána Krista, začne vybíjet osazenstvo jednoho motelu, které tvoří prostitutky a nadržení křupani. Nechybí občasná nahota (2x hezké kozy, jeden bobřík odvahy, plus nějaké to chlupaté podpaží, mňam) a trocha krve. Bodycount je sice vysoký a holky z červeného gauče padají jedna za druhou. Přesto se však jedná o takedowny stylem: Já tě někam něčím bodnu a ty jakoby krvácej. Nic víc kromě jedné rozmlácené půlky hlavy tady prostě není. Postavy jsou taky děsně hloupé a nedojde jim, že vraždy začnou hned, jak se objeví dívka v modrých šatech s krucifixem přilepeným k vagíně. Takže čistě průměrná podívaná, která se na konci trošku rozjede, ale nenabídne nic, co bychom neviděli jinde a lépe. I tak se ale jedná o stravitelný kousek, který určitě neurazí. Soundtrack je super a na některé holky se pěkně kouká. V rámci subžánru docela ok. ()

pornogrind

...V Candy Landu mají ženy co maj nohy roztažený, kunčofti tam přijíždějí a pěkně je vojíždějí. V tom se ale zjeví Remy nožky má též roztažený, kněze frndou přidusí jak chutná krev okusí... A to je jenom začátek její cesty za spasením nejen hříšníků ale i sebe sama. Nakonec z toho vylezl podprůměrnej sektařskej slasher. Nějaké krve se tu divák sice dočká ale na gore může zapomenout. Logiku za tímhle kouskem lze hledat taky jen stěží. Problém jsem měl i s vytořením byť sebemenších sympatií k jakékoliv z postav. Ono je to těžký když máte na výběr mezi šlápotama a poťapanou křesťankou. A tak si říkám, že to v tomhle směru dopadlo nejlíp jak mohlo. Celkově ale nejde o nic co by mi delší dobu utkvělo v paměti. ()

Cappuccino

Väčšinu času to bolo za slušné tri. Dialógy mi prišli nedotiahnuté a príbeh dlhšie stagnoval okolo života prostitútov bez nejakého výraznejšieho vývoja. Približne od polovice sa však rozbehol celkom podarený sektársky horor. Od návštevy Thea som zostával v napätí a premýšľal, kam sa cesta vraha uberie, a či niekoho na scéne ušetrí. Olivia Luccardi bola v role Remy naozaj dobrá a najviac som si užil jej scénu SPOILER s Levim (pripomínal mi Roryho Culkina z hororu Jack Goes Home), ktorého odmietala nohami pustiť, až kým „dosiahla svoje“. ()

ricci.s

Príjemne krvavá vyvražďovačka, v ktorej sa pekne stretáva porno a náboženstvo. Skupinka sektárov chce „očistiť“ motelové štetky, ktoré rady uspokojujú kamionistov, tie to však s výsmechom odmietnu, a čoskoro ich to bude mrzieť, pretože jedna dievčina z danej sekty sa k nim zdanlivo pripojí, aby očistu vykonala po svojom. Najviac mi bolo ľúto toho starého farárka, ktorý si k nej prišiel užiť, konečne heterosexuálne orientovaný farár, ktorý dokonca nie je ani pedofil, a takto dopadol chudák. No, jedná sa o zaujímavý slasher s množstvom krvi a fajnovej erotiky, veď keď sa už treba modliť, tak prečo si pri tom nezašukať, alebo niekoho rovno nezmasakrovať. Rozmlátenie lebky, gay znásilnenie, kozičky, kundičky, pár prekvapivo odvážnych scén sa nájde. Prvý vydarený hororík v tomto roku. ()

Omnibus

Řidiče od chtíče, sektářka očistí, kousne si sendviče... Candy Land znejistí.“ Nikdo ovšem netuší, že zakřiknutá slušňačka Remy má poslání a tak to tam vyvraždí do posledního kamioňáckého kreténa a do poslední nakažené šlapky. Zvláštní film. Poetický i nechutný, odporný, hrubý a bezútěšný jako placený sex v zasmrděných kabinách tiráků. Občas i humorně slizký, viz vyndaná zubní protéza faráře: „Lehni si, mé dítě, mé bežžubé dášně, vylížou tě krášně.“ OKÉNKO STRÁŽNÍ VĚŽE: [][] Nedávno jsem v Plzni i já potkal dvojici s rozzářenýma očima: „Máme pro vás dobrou zprávu!“ Potěšilo mě to. Dívku jsem objal a sáhnul jí na zadeček, mladíkovi vytrhl jehovistickou brožurku z ruky a omlátil mu ji o hlavu. Ovšem zastoupit mi cestu Olivia Lucardi, s krabičkou prezervativů a dřevěným křížem à la Mackie Messer, jen vyhrknu „Pochválen buď John Swab,“ a prchám. Doma bych se pak kál a do krve bičoval devítiocasou kočkou. [][] Nejšílenější scéna? Remy se něžně miluje s Levim a prožívá hned tři (!) druhy orgasmu naráz. Vyvrcholení při souloži, náboženské vytržení z „očišťování“ hříšníka a vražednou rozkoš ze stříkání krve při podříznutí krku. Hodně zvrácené. ()

• Len niekoľko týždňov pred natáčaním sa produkcia presunula z Oklahomy do Montany, kde prebiehal aj dej filmu. (MikaelSVK)