Stále v kurze

USA, (2021–2024), 13 h 37 min (Minutáž: 25–35 min)

Kamera:

Adam Bricker

Jean Smart, Hannah Einbinder, Carl Clemons-Hopkins, Kaitlin Olson, Christopher McDonald, Paul W. Downs, Mark Indelicato, Poppy Liu, Johnny Sibilly (viac)

Legendární komička Deborah Vanceová (Jean Smartová) si po desetiletí razí vlastní cestu na komediální scéně, kde dominují muži, žije přepychový život v honosném sídle v Las Vegas a zároveň vede úspěšnou luxusní značku. Majitel kasina, kde Deborah vystupuje, ji však chce v noční show nahradit mladšími umělci. Její manažer Jimmy (Paul W. Downs) proto požádá svou další klientku, nedávno propuštěnou televizní scenáristku Avu (Hannah Einbinderová), aby pomohla Debořin pořad oživit svými vlastními nápady. Výsledkem je brutálně upřímný a třeskutě vtipný půlhodinový seriál o konfliktním vztahu mezi skvělou komičkou a její začínající partnerkou. (HBO Max)

Recenzie používateľa Fifer k tomuto seriálu (2)

Stále v kurze (2021)

Tenhle seriál mi sedl. Chemie mezi oběma herečkami funguje. Generační konflikty jsou dobře podané. Neříkám, že je to dokonalý seriál, ale nechci být hnidopich. Strašně mě to baví.  /// Hnidopich může třeba uvést, že tweet, který měl Avu „cancelnout“, by jí ve skutečnosti klidně prošel. Protože to byl tweet o konzervativním politikovi, co podporuje konverzní terapie homosexuálů. Ve skutečnosti by Ava byla spíš zakázana za nějaký nevhodný tweet o LGBTQ, což by ale nesedělo do její povahy. Protože ona má být ta progresivní a kdyby se sešly dvě ženy různých generací, obě s konzervativními názory, bylo by to k ničemu. ()

Season 1 (2021) (S01)

Tenhle seriál mi sedl. Chemie mezi oběma herečkami funguje. Generační konflikty jsou dobře podané. Neříkám, že je to dokonalý seriál, ale nechci být hnidopich. Strašně mě to baví.  /// Hnidopich může třeba uvést, že tweet, který měl Avu „cancelnout“, by jí ve skutečnosti klidně prošel. Protože to byl tweet o konzervativním politikovi, co podporuje konverzní terapie homosexuálů. Ve skutečnosti by Ava byla spíš zakázana za nějaký nevhodný tweet o LGBTQ, což by ale nesedělo do její povahy. Protože ona má být ta progresivní a kdyby se sešly dvě ženy různých generací, obě s konzervativními názory, bylo by to k ničemu. ()

Nominace na ceny Emmy 2022 oznámeny

Nominace na ceny Emmy 2022 oznámeny

12.07.2022

Poprvé v historii oznámila Televizní akademie letošní nominace na ceny Emmy, aniž by uvedla, která streamovací služba nebo televizní stanice má největší množství želízek v ohni. Samo o sobě to není… (viac)