Stále v kurze - Série 1

(séria)
USA, 2021, 5 h (Minutáž: 25–35 min)

Kamera:

Adam Bricker

Jean Smart, Hannah Einbinder, Carl Clemons-Hopkins, Kaitlin Olson, Paul W. Downs, Poppy Liu, Ally Maki, Kara Luiz, Christopher McDonald, Mark Indelicato (viac)

Dawe2

Nic moc. Na komedii schází prakticky jakýkoliv kvalitnější humor. To je jako auto bez benzínu. Zasmál jsem se asi jednou a to byl ještě vtip mimo hlavní dvojici postav. Jako komedie je to velmi slabé. Jean Smart je ale herecky naprosto vynikající, ta to sama ale nezachrání. Jedna hvězda navíc za to, že jsem se na to nedokázal přestat koukat. Ale další sérii si dost možná nechám ujít. ()

Fifer

Tenhle seriál mi sedl. Chemie mezi oběma herečkami funguje. Generační konflikty jsou dobře podané. Neříkám, že je to dokonalý seriál, ale nechci být hnidopich. Strašně mě to baví.  /// Hnidopich může třeba uvést, že tweet, který měl Avu „cancelnout“, by jí ve skutečnosti klidně prošel. Protože to byl tweet o konzervativním politikovi, co podporuje konverzní terapie homosexuálů. Ve skutečnosti by Ava byla spíš zakázana za nějaký nevhodný tweet o LGBTQ, což by ale nesedělo do její povahy. Protože ona má být ta progresivní a kdyby se sešly dvě ženy různých generací, obě s konzervativními názory, bylo by to k ničemu. ()