Stand-upová komička žila celá léta jenom prací, ale teď narazila na chlapa, co je na pohled dokonalý: chytrý, pozorný, úspěšný… to snad ani nemůže být pravda. (Netflix)

BOURQUE

„This is a mostly true story. Based on a lie.“ Tento film drží nad vodou Iliza Shlesinger, hlavne so svojou charizmou a postavou. Od samého začiatku cítite, že s Dennisom (celkom slušne ho stvárňuje Ryan Hansen) nie je niečo v poriadku. Príbeh (notorického klamára a dôvod toho, prečo sa tak chová) s klasickým vývojom, ale záver by mohol byť trochu sofistikovanejší . Od Netflixu jednohubka, ktorá neurazí. Osobné hodnotenie: 72% (***) ()

klukluka

Ty jo, to je tak dobře zahraná, inteligentní a vtipná věc… To hodnocení tady tentokrát absolutně nechápu..?/// Po prvním zhlédnutí jsem tomu dal 4 pecky- to je u mě 70-80 procent. A ono se mi to po druhém zhlédnutí nelíbilo ani na těch 70, ba dokonce ani na 60, ale i 50 jsou u mě pořád 3 pecky. Poprvé mě to jaksi okouzlilo, ale dnes jsem si neuměl vysvětlit, jak se to mohlo stát. Dnes jsem pořád čekal nějakou vtipnou pointu, doufal jsem, že to není jen příběh o holce, která nalítla lháři, později jsem si zase přál, aby mu to dokázala nějak vtipně oplatit, nebo ho převálcovat u toho soudu, ale tohle tady úplně chybí, bylo to čekání na Godota, na něco, co se mělo stát, ale nestalo. Poprvé jsem byl prostě moc hodnej, no… Ale vadí mi to míň, než když mám napodruhé pocit, že jsem byl napoprvé zbytečně příkrej a přísnej. Když jsem někdy podobnej Mamlas, jako ten kretén, co tady škodí úplně všemu a všem. Ten je zralej na odpad!. Na papíře dobrý je proti tomu volovi zlatý. ()

Kitulinecka

Nová americká komedie o stand-up komičce a jednom zásadním „vztahu“. Celou dobu se to tváří jako fajn komedie, mladá žena, co se dostává do komických situací a potká zvláštního chlapa. Občas tam byl povedený vtip a nebylo to nic násilného, ovšem taky žádná Bridget Jonesová. Nakonec to není ani trochu romantika a celé vyústění mi přišlo úplně mimo a shodilo to i průměrnou první polovinu. Ten konec se mi opravdu hodně nelíbil, to se mi u komedie snad ještě nikdy nestalo, že by mě takhle naštval konec. Velká škoda tedy ... celkově je to kvůli tomu dost zbytečný film. ()

oveckaoa

Hlavní  ´´herečka,, je příšerná po všech stránkách nejen, že není vtipná , ale v podstatě celý film valí feministické hovna typu chlap napíše ženské kde je? a ona je špatná zatímco ona , když mu napíše kde je? je špatná taky jelikož je stíhačka přitom v obou případech by měl být špatný ten chlap . Že Vám to podobně jako mě nepřijde vtipné máte smůlu film je podobných hoven plný  nikdy jsem nepochopil úspěch těchto stand upů s placenými ovcemi co se za peníze smějou kdejaké ptákovině navíc její nejlepší a jediná kamarádka je asijská lesba (na černošky nebyly peníze tak zde dostaly vedlejší role) a tím se to nevylepšuje. V celém filmu je jeden  dobrý vtip zhruba na konci, který naráží na popravy Isis jinak nic romantika a nějaké romantické scény tam pro změnu nejsou žádné.  Celé je to v podstatě o tom, že chlápek sbalí ženskou na to, že je vyštudovaný a má titul jelikož kdyby jí řekl, že je obyčejný člověk nechtěla by ho a ona to zjistí.  P.s. ohledně toho konce v Americe kde se žaluje za každou blbost by ji zažaloval a byla by nahraná 20 procent ()

Ivoshek

Normálně nehodnotím filmy, které jsou určené úplně jinému publiku, ale tenhle jsem viděl jako spolu-koukající a mám nutkavou potřebu napsat pár věcí. Třeba to, že Netflix produkuje hrozně slabé věci. Nebo to, že herečka v hlavní roli strašlivě přehrává, čímž zabíjí i těch několik vtipů, které by i mohly být vtipné. Celkově je to pro mne trochu složité hodnotit. Je to zjevně film napsaný ženami, natočený ženou, o ženách a pro ženy. No, a já jsem muž, takže mi tam možná dost věcí uniká. ()