Je 23. století a posádka složená z těch nejhorších vězenkyň se vydává na útěk napříč galaxií. Gang unese vězeňskou loď, aby našel souřadnice do Arkádie, bájného ráje, kde se zločinci mohou dostat na svobodu. (HBO Max)

Recenzie používateľa zipacna k tomuto seriálu (2)

Intergalactic (2021)

Děsně britsky korektní věc. Hodně černochů a většina jejich nepřátel jsou běloši. Hodně homosexuality, protože to je teď in. Hodně drog, ale taky poučení, že drogy jsou špatné. - Když vezmu tenhle seriál jako celek, tak se mi to líbilo. Příběh mě zaujal, dokonce bych si přál druhou sezónu. Ale já prostě nejsem schopen vytvořit si nějaký kladný vztah k postavám, které jsou vraždící sociopati. Už od dob Dextera, kdy měl divák asi soucítit s masovým vrahem. Kromě představitelky Dr. Emmy mi přišli všichni ostatní herci hodně nesympatičtí. Ale na druhou stranu podle mě nejsou prkenní a své role zahráli dobře. - Naopak vítám poměrně skvělé digitální efekty, na britskou televizní tvorbu více než dostačující.  - Já seriál rozhodně musím doporučit milovníkům space opery, protože "mytologie" světa, ve kterém postavy žijí není nezajímavá, digitální triky stojí za to a je zde poměrně dost skvělých nápadů. Za mě 75%. ()

Episode 1 (2021) (E01)

Herci se mi rozhodně nelíbí. Ale trikově to bylo celkem dobré. Atmosféra mě celkem nadchla a příběh by mohl být zajímavý. Takže tomu dávám po první epizodě ještě šanci a budu koukat dál. ()