Lacike

Tuctove videobecko s nejakym tym slusnym vybuchom od Seagalovej podrztasky a vyhlaseneho packala Waxmana. Kedze v tej dobe majster Aikido tocil este kinofilmy, tak Waxman nemusel v tomto filme strihat rychlo a zbesilo. To je tak jediny klad, ktory ma napadol. Zapletka je tuctova, prevedenie takisto. Obsadenie mi nesadlo. Lori Petty je podla mna skareda zenska. Zaporak vyzera jak lezba s nalepenymi fuzami a tie dve japonky tam boli asi, aby sa naplnili multy kulty kvóty. Vysledkom je nudne becko s ktorym nema cenu stracat cas aj keby ste ho mali vidiet v 2,70:1 formate. ()

vegetol.mp

Průměrné, ale jinak vcelku zábavné explozivní béčko, který se svezlo na tehdy módní vlně pyrotechnických thrillerů jako Nebezpečná rychlost, Zděšení nebo Specialista. Lori Petty je jako hlavní hrdinka fajn, zatímco Jason London se na záporáka moc nehodí a celou dobu vypadá jako středoškolák a ne jako psychopatický terorista. Postava japonky v celém filmu je naprosto zbytečná a je tam jen proto, že film je vyrobený v koprodukci s japonci. Natočené je to průměrně a celkovému dojmu dost škodí, že byl obraz oříznutý z formátu 2,35:1 na 4:3. ()