Armin van Buuren Is Mr. Perfect

všetky plagáty

Legenda elektronické hudby Armin van Buuren se rozhodl podělit se o začátky své hudební kariéry a nechal o sobě natočit dokument s názvem Mr. Perfect. Dokument o šesti epizodách vtáhne diváky do mysli pětinásobného výherce ankety časopisu DJ Mag – TOP 100 DJs. Dává jedinečný pohled do jeho uměleckého života, a to od zvědavého batolete, až po boje a nejistoty, kterým čelil jako začínající umělec. Zaměřuje se na jeho první úspěch v hudebním průmyslu prostřednictvím průlomové desky „Blue Fear“.
Dlouholetý kolega Ferry Corsten hovoří o vydání Arminovy ​​klasické skladby „Communication“. Maykel Piron (Arminův manažer), David Lewis (zakladatel společnosti Armada Music) a samotný Armin vyprávějí vše o začátku své nahrávací společnosti. Arminovi přátelé a rodina hovoří o vzestupech a pádech v jeho kariéře. Ukazuje nám počátky rozhlasové show „A State Of Trance“, která se stala jednou z největších globálních tanečních show v rádiích. Celý příběh nakonec vyvrcholí show „Best Of Armin Only“ v Johan Cruijff Aréně v Amsterdamu, která se uskutečnila ve dnech 12. a 13. května roku 2017 jako jeho do té doby největší show. (T-enter)