Sexify

Poľsko, (2021–2023), 11 h 3 min (Minutáž: 32–51 min)

Aleksandra Skraba, Maria Sobocińska, Sandra Drzymalska, Małgorzata Foremniak, Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski, Bartosz Gelner, Piotr Pacek (viac)

Studentka s mizivými milostnými zkušenostmi vymýšlí s partou kámošek inovativní sex appku. Aby uspěly mezi tvrdou konkurencí, musí ale zkoumat znepokojivý svět intimity. (Netflix)

Recenzie používateľa klukluka k tomuto seriálu (3)

Sexify (2021)

Holky, za mě: nedělejte to podle appek. To je úplně největší minela tohohle zoufalýho seroše. Najděte si někoho, kdo vám bude milej, kdo k vám bude pozornej, když něco chcete, tak si o to řekněte, nebo minimálně naznačte, protože komunikace je důležitá a často ji přebíjí stud, což je hrozná škoda. Pak se to zajede v chybným režimu a obtížně se to mění, protože by to toho partnera mohlo polekat. Ale raději jeden vylekanej, než dva dlouhodobě nespokojení. V souvislosti s nejlepšími milenci se taky často mluví o kreativitě a fantazii, zatímco nejlepší uživatelé appek budou spíš technické typy se schopností podřizovat se rozkazům a doporučením. Ta jedna je za téma schopnosti žen dosahovat orgasmu, pokud se partner trochu snaží a nemyslí jen na sebe, ale přijde mi divný, že by to v roce 2021 ještě někdo nevěděl, nebo pomíjel. Pokud si teď o mně myslíte, že jsem mimo, tak se poohlédněte někde jinde- mimo jste totiž vy. Šláply jste do hovna a žádná appka vás z něj nevysvobodí. ()

Episode 2 (2021) (S01E02)

Šíleně se nudím, tohle nedám. ()

Episode 4 (2021) (S01E04)

Ta náruživá s celulitidou se vrátí k boyfriendovi, to prkno si to s tím vojákem konečně pořádně rozdá a ta asexuálka tomu propadne díky klukovi z erotických pomůcek. Přesouvám se na poslední díl, abych se usvědčil z toho, jak malou mám představivost, a jak jsem vůbec nic nepochopil. ()