Na dlho očakávanom brunchi preberajú Carrie, Miranda a Charlotte všetky nové zmeny vo svojich životoch, vrátane absencie blízkej osoby. Počas nahrávania podcastu je Carrie zaskočená osobnou otázkou moderátorky programu menom Che Diaz. (HBO Max)

feds1

1. dlho ocakavy diel bol pre mna sklamanim, hlavne to silene tranformovanie na "novu dobu". Nebavilo ma to....ale sokujuci zaver to cele zmenil ()

zuzik01

Konečně jsme se dočkali nějakého pokračování, jenomže bez Samanthy. Takže se dalo čekat, že to nebude nic moc, ale nečekala jsem, ze hned v prvním díle zabijou důležitou postavu! Jedna z nejdůležitějších, a oni ti debilove ji zabijou! Nejraději bych jim za to dala odpad… a ty jejich kecy, že jsou na všechno, co vymysleli, strašně pyšní! Fakt netuším, na co jsou pyšní. A ještě bude 2. série, tak to jsem zvědavá koho tentokrat zabijou…. že by Carrie? xD ()

golf78

Jestli byl puvodni serial 100%, tak toto je pri nejlepsim 50%. Vzdycky neco natahovat musi byt hodne tezke. Je videt snaha, ale z “holek” tak nejak vyprchala chut ze zivota. Nehlede na zastup trans-gender osob… Co by na tomasi rekla Samantha, ktera v serialu chybi! ()

polly23

Pilot mě celkem překvapil. Mile i nemile. Co říct, všichni stárneme, některé postavy jsem viděla opravdu ráda, třeba Charlotina manžela. ALE!!! To kouzlo starého seriálu a New Yorku je prostě pryč a víceméně kvůli té newyorské atmosféře si mě právě ten starý Sex ve městě tak získal. Průměr. ()