A Beautiful Curse

• Kanada A Beautiful Curse

Na neďalekom ostrove sa stala záhadná udalosť. Všetci jeho obyvatelia náhle upadli do hlbokého spánku. Na miesto je vyslaný reportér Samuel (Mark Strepan) fotograficky zdokumentovať záhadné okolnosti spiaceho fenoménu. Popritom však narazí na mladú ženu (Olivia Vinall), do ktorej sa zamiluje a pritom zabudne na nebezpečenstvo, ktoré mu hrozí. (sochoking)

sochoking

Kurewská artovina. Chlapík (ktorý nie je ani sympatický, ale ani nesympatický) je vyslaný na izolovaný ostrov urobiť dokumentáciu pre noviny. Obyvatelia toho ostrova totiž upadli do hlbokého spánku a nik nevie, čo to spôsobilo. Pobehuje okolo dokola (všetko je pritom nasnímané fajn kamerou) až narazí na holku (ktorá nie je ani sympatická, ale ani nesympatická), ktorá nespí a do ktorej sa počase zalúbi. Je veľmi ťažké ohodnotiť tento film, lebo záver je celkom zaujímavý, ale, do pičingle, hodinu dvadsať trpieť totálnou undergroundovou indie nudou je slušný hardcore aj pre mňa osobne! Ja som to vytrpel len kvôli tomu, že mi v hlave neustále vrtalo, že o čo tam nakoniec išlo. ()