Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
3 fanúšikovia
Thrawn9
Žilina, Žilinský, Slovensko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Animovaný
Akčný
Dráma
Komédia
Krimi
film
seriál
hudobný…
TV film
relácia
Japonsko
USA
Veľká Británia
Kanada
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Star Wars: Epizóda V - Impérium vracia úder
(1980)
Hviezdne vojny IV - Nová nádej
(1977)
Pán prsteňov: Dve veže
(2002)
Temný rytier
(2008)
Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa
(2001)
Hviezdne vojny VI - Návrat Jediho
(1983)
Návrat do budúcnosti
(1985)
Pán prsteňov: Návrat kráľa
(2003)
Star Wars: Epizóda III - Pomsta Sithov
(2005)
V zajatí démonov
(2013)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
Fanklub
(3)
fleker
dorianmoraga
CORAZON
Časové pásmo bolo zmenené