Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
12 fanúšikov
/ 6 bodov
Campo
Praha, Hlavní město Praha, Česko
inženýr Králík
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Akčný
Komédia
Krimi
Horor
film
seriál
TV film
relácia
divadelný…
USA
Veľká Británia
Česko
Francúzsko
Nemecko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Votrelec 2
(1986)
Interstellar
(2014)
Vlk z Wall Street
(2013)
Matrix
(1999)
Čierny jastrab zostrelený
(2001)
Forrest Gump
(1994)
Statočné srdce
(1995)
Pulp Fiction: Historky z podsvetia
(1994)
Divoký Django
(2012)
Kingsman: Tajná služba
(2014)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
6 bodov
Fanklub
(12)
Marceloo
marvina
Yoss42
Jakub1975
martin3103
Andrejjaa
Blackie74
hondza87
Ninjaspy
Daviderus134
Simi04
goverla
Časové pásmo bolo zmenené