Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
10 fanúšikov
/ 8 bodov
creeping
Lukas Graus
Pezinok, Bratislavský, Slovensko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Akčný
Dráma
Animovaný
Komédia
Horor
film
seriál
relácia
hudobný…
TV film
USA
Veľká Británia
Nemecko
Slovensko
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Používatelia
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Používatelia
Obľúbené filmy
(10)
Forrest Gump
(1994)
Pán prsteňov: Návrat kráľa
(2003)
Gladiátor
(2000)
300
(2006)
Krstný otec
(1972)
Statočné srdce
(1995)
Terminátor 2: Deň zúčtovania
(1991)
Vykúpenie z väznice Shawshank
(1994)
Gran Torino
(2008)
Bojovník: Brat proti bratovi
(2011)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
8 bodov
Fanklub
(10)
eXazi
etoil
toygrik
martinko45
Juniperus
julka120
catty
ravor
peedik
Nizz