Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
mato1387
martin Állo
Bratislava, Bratislavský, Slovensko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Dokumentárny
Horor
Komédia
Životopisný
film
seriál
TV film
relácia
USA
Veľká Británia
Česko
Nemecko
Švédsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené seriály
(10)
Sopranovci
(1999)
Impérium - Mafie v Atlantic City
(2010)
Perníkový tatko
(2008)
Hra o trůny
(2011)
Vikingovia
(2013)
Walking Dead
(2010)
Homeland - Zradca
(2011)
Domek z karet
(2013)
Jistě, pane ministře
(1980)
Jistě, pane premiére
(1986)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
Časové pásmo bolo zmenené