Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
9 fanúšikov
/ 6 bodov
maffy
Eliška Urbanová
Česká Lípa, Liberecký kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Komédia
Akčný
Krimi
Horor
film
seriál
TV film
koncert
relácia
USA
Veľká Británia
Francúzsko
Nemecko
Kanada
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené seriály
(10)
Simpsonovci
(1989)
Priatelia
(1994)
Griffinovci
(1999)
Impérium - Mafie v Atlantic City
(2010)
Hra o trůny
(2011)
Banshee
(2013)
Domek z karet
(2013)
Hannibal
(2013)
Vikingovia
(2013)
Knick: Doktoři bez hranic
(2014)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
6 bodov
Fanklub
(9)
baaaja
Libuška
pavlikv
newRomantics
lowik
pimpol
Kelisha
brisit
PetrHendrix
Časové pásmo bolo zmenené