Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
7 fanúšikov
/ 5 bodov
dejficek
David Svoboda
Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Animovaný
Dráma
Akčný
Sci-Fi
film
seriál
relácia
TV film
hudobný…
USA
Česko
Veľká Británia
Československo
Nemecko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Dokonalý trik
(2006)
Vykúpenie z väznice Shawshank
(1994)
Počiatok
(2010)
Interstellar
(2014)
Zelená míľa
(1999)
Zachráňte vojaka Ryana
(1998)
Čistá duša
(2001)
Gran Torino
(2008)
„Marečku, podejte mi pero!“
(1976)
Pulp Fiction: Historky z podsvetia
(1994)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
5 bodov
Fanklub
(7)
sackrebleu
Kubajzicek
Nasim
Dr.Sňák
Bonborec
adelajonak
sulovanela