Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
2 fanúšikovia
/ 2 body
Ayres
Denis Dytrych
Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Akčný
Dráma
Animovaný
Fantasy
Komédia
film
seriál
relácia
TV film
koncert
USA
Veľká Británia
Francúzsko
Nemecko
Kanada
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Pán prsteňov: Návrat kráľa
(2003)
Titanic
(1997)
Na hrane zajtrajška
(2014)
Vykúpenie z väznice Shawshank
(1994)
Hacksaw Ridge: Zrodenie hrdinu
(2016)
Forrest Gump
(1994)
Večný svit nepoškvrnenej mysle
(2004)
Avatar
(2009)
Čierny jastrab zostrelený
(2001)
Posledný samuraj
(2003)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(2)
karloskd
Kushina