Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
Berik84
Šimon Beránek
Cheb, Karlovarský kraj, Česko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Scott Pilgrim proti zvyšku sveta
(2010)
Jednotka príliš rýchleho nasadenia
(2007)
Súmrak mŕtvych
(2004)
Sin City - mesto hriechu
(2005)
Metallica: Through the Never
(2013)
Michael Jackson´s This Is It.
(2009)
Hviezdne vojny VI - Návrat Jediho
(1983)
Strážcovia Galaxie
(2014)
Deadpool
(2016)
Liga spravedlivých: Záchrana světa
(2013)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel