Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
12 fanúšikov
/ 7 bodov
Kaju.le
Náchod, Královéhradecký kraj, Česko
Joker
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Komédia
Akčný
Horor
Animovaný
film
seriál
TV film
relácia
študentský…
USA
Veľká Británia
Nemecko
Francúzsko
Kanada
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Pán prsteňov: Návrat kráľa
(2003)
Temný rytier
(2008)
Harry Potter a Dary smrti - 2.
(2011)
Počiatok
(2010)
Nedotknuteľní
(2011)
Ten, kto stojí v kúte
(2012)
X-Men: Budúca minulosť
(2014)
Láska nebeská
(2003)
Bohemian Rhapsody
(2018)
Pred úsvitom
(1995)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
7 bodov
Fanklub
(12)
Baronne
steve95
Cheeter
Barb.
Tere.s
betka.tupa
Annie30
Ell8
kozojedl
BroDan270
AlphaA
mourek10100
Časové pásmo bolo zmenené