Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
3 fanúšikovia
/ 1 bod
katy45
Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Animovaný
Akčný
Dráma
Dobrodružný
film
seriál
relácia
TV film
USA
Veľká Británia
Česko
Nemecko
Japonsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Temný rytier
(2008)
Mafiáni
(1990)
Nehanební bastardi
(2009)
Láska nebeská
(2003)
Diablov advokát
(1997)
X-Men 2
(2003)
Čata
(1986)
Gladiátor
(2000)
Star Wars: Epizóda V - Impérium vracia úder
(1980)
Počiatok
(2010)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(3)
Luke17
Sizzi
LadySylvanas