Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
9 fanúšikov
/ 9 bodov
LukeProchy
Lukáš Procházka
Ostrava, Moravskoslezský kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Komédia
Akčný
Krimi
Horor
film
seriál
hudobný…
relácia
TV film
USA
Veľká Británia
Nemecko
Francúzsko
Česko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Bojovník: Brat proti bratovi
(2011)
Nedotknuteľní
(2011)
Ten, kto stojí v kúte
(2012)
Vykúpenie z väznice Shawshank
(1994)
Tajný život Waltera Mittyho
(2013)
Deadpool
(2016)
Zaseknutí v láske
(2012)
S láskou, Rosie
(2014)
Predtým, ako som ťa poznala
(2016)
Duna
(2021)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
9 bodov
Fanklub
(9)
Kritique
Pike24
michy9073
Lulinecka
SasaElla
Steve_S_
waff_
DomiQ
Kritik
Časové pásmo bolo zmenené